Basketbolcuları kilitlediler

Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin oyuncuları, antrenman yaptıkları salonda kilitli kaldı

Salı, 28 Eylül 2010 - 18:15

Basketbolcuları kilitlediler

Öğle yemeği saatinde salonda antrenman yapan oyunculardan Murat Can Güler ve Şahin Erkmen, salonda kilitli kaldı.

Murat Can Güler ve Şahin Erkmen cep telefonlarıyla kulüp yöneticilerine ulaşarak, salonda kilitli kaldıklarını bildirdi. Kulüp yöneticileri öğle yemeğine çıkan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü (GSİM) yetkililerine telefonla ulaşarak, kapıyı açmalarını istedi.

Kapıyı açmaya gelen yetkililer, öğle yemeğine çıkarken salonda kimse olup olmadığını kontrol ettiklerini ve kimse olmadığını düşünerek kapıyı kilitlediklerini söyledi.

KULÜP BAŞKANI'NDAN BÜYÜK TEPKİ

Kulüp Başkanı Recep Tokgöz ise, saat 10.00'da oyuncularının antrenmana geldiğini, görevlilerin saat 12.00'de salonun kapılarını kilitlediğini belirterek, “Bu uygulamadan şunu anlıyoruz.

Demek ki mesai içerisinde 12.00'den 13.30'a kadar kapatacaklar. 17.00'den sonra kapatıp gidecekler. Bu anlayış içerisinde Antalyalı sporcuların nasıl başarılı olacağını merak ediyorum. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yoktur sanırım” dedi.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünce Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne tahsis edilen salon 3 kira müddetinin sona ermesi üzerine önceki günlerde Gençlik ve Spor Muratpaşa İlçe Müdürlüğü'ne devredilmişti.

Süleyman EKİN/ANTALYA (DHA)