Baykal ve Kılıçdaroğlu düğünde buluştu

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Sevigen ile şarkıcı Gökhan Özen evlendi

08 Temmuz 2010, Perşembe 10:15
A A

Four Seasons Otel’de düzenlenen nikah, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi tarafından kıyıldı.

Nikahta, Selen Sevigen’in şahitliğini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eski Genel Başkan Deniz Baykal yaparken, Gökhan Özen’in şahitliğini ise merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal ile sanatçı Ajda Pekkan yaptı.

450 seçkin konuğun katıldığı gecede Gökhan Özen ve Selen Sevigen gece boyunca konuklarıyla bir bir ilgilendiler. Çift ilk danslarını “Samanyolu” şarkısı ile yaptı.

Şarkıyı Gökhan Özen’in yorumlaması ise gelini ağlattı. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, balayı için Paris, Londra, Monaco, Amsterdam, Prag’ı da kapsayan üç haftalık Avrupa turuna çıktı.

Düğüne katılan isimler arasında Seda Sayan, Şehrazat, Deniz Akkaya, Armağan Çağlayan gibi ünlüler, iş dünyasından Cavit Çağlar, Sinan Aygün ile birçok milletvekili ve belediye başkanı yer aldı.

Kılıçdaroğlu, nikaha, Genel Başkan Yardımcıları Hakkı Süha Okay ve Umut Oran ile İl Başkanı Berhan Şimşek’le birlikte geldi. Deniz Baykal ise nikahtan birkaç saat önce otele geldi. Kılıçdaroğlu ile Baykal yan yana oturdu. CHP Genel Sekreteri Önder Sav, davetli olduğu halde düğüne gelmedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;