Bebek iddiası çıldırttı

Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan arasında esen soğuk rüzgarlarla ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Mustafa Erdoğan, 2 yıldır yasak aşk yaşadığı dansçı sevgilisinden bebeği olduğu iddiasına karşılık zehir zemberek bir açıklama yaptı. İşte o açıklama...

01 Mart 2011, Salı 14:53
A A

"01 Mart 2011 tarihinde (bugün) bir gazetede şahsım, ailem ve temsil ettiğim kurumumla ilgili asılsız, çirkin ve gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir habere ilişkin bu zamana kadar özel hayatımla ilgili medyada yer almama prensibime rağmen bir açıklama yapma zorunluluğu duydum.

Bugüne kadar toplum değerlerine ve benim dünya duruşuma aykırı pek çok haber veya yoruma, basın özgürlüğü açısından herhangi bir sözlü, yazılı veya hukuki cevap hakkı kullanmamıştım. Ancak bugünkü haber, ahlak dışı bir üslupla yayınlanmakla kalmamış, bırakın basın meslek ilkelerini, insan haklarına aykırı bir yaklaşım sergilemiştir.

Hiçbir iyi niyeti ve hoşgürüyü hak etmeyen bu tutum karşısında sessiz kalmak, sadece benim değil, eşimin, çocuklarımın, ailemin ve Anadolu Ateşi’ndeki emek sahiplerinin hak etmediği bir tepki olurdu. Bu nedenlerle, haberi yayınlayan gazeteye ilişkin avukatım aracılığıyla hukuki hakkımı aramak üzere bir süreç başlattığımı belirtmek isterim. Bugüne kadar bu ve benzeri haberlere ilişkin göstermiş olduğum toleransın, sabır ve sinir sınırlarını zorladığını ve bu habere imza atanları vicdanlarına havale ettiğimi söylemek isterim."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;