Bebek pudrasının hiç bilmediğiniz 8 mucize faydası

Mis kokulu yumuşacık bebek pudraları sadece bebekler için kullanılmıyor. Elimizin altında bulundurup her an kullanabileceğimiz bebek pudrası bakın hangi durumlarda işinize yarayacak…  

23 Ocak 2018, Salı 16:00
A A
1 Düğüm olan kolyeler

1 Düğüm olan kolyeler

En sevdiğiniz kolyenizi takmak için elinize aldınız; bir de ne görüyorsunuz: Düğüm olmuş! Düğümün üstüne biraz bebek pudrası dökerseniz kolayca açıldığını göreceksiniz. 

2 Dolgun kirpikler

2 Dolgun kirpikler

Dolgun kirpiklere sahip olmak için kirpiklerinize rimel sürmeden önce bir kat bebek pudrası uygulayın, farkı hemen göreceksiniz. 

3 Spordan önce

3 Spordan önce

Spor yapmadan, koşuya çıkmadan önce bacaklarına ve kasık aralarınıza süreceğiniz bir miktar bebek pudrası tahriş olmanızı engeller. 

4 Koltuk altları

4 Koltuk altları

Terleyen koltuk altlarınıza bebek pudrası sürerseniz hem nemini alıp hem de kuru kalmasını sağlarsınız. 

5 Ayakkabılar

5 Ayakkabılar

Ayağınızı sıkan, özellikle de yüksek topuklu ayakkabılarınızın içine bebek pudrası dökerseniz daha rahat bir şekilde giyebilirsiniz. 

6 Makyaj sabitleme

6 Makyaj sabitleme

Makyajınızı sabitlemek için pahalı ürünler kullanmanıza gerek kalmadı. Makyajınızı tamamladıktan sonra yüzünüze bir fırça yardımıyla bebek pudrası sürereseniz makyajınız gün boyunca çıkmayacaktır. 

7 Yağlı saçlar

7 Yağlı saçlar

Saçlarınıız yağlandı ama yıkamaya fırsat bulamadınız mı? Saç diplerinize bebek purdası döküp tarayarak yağlı görünümden kolayca kurtulabilirsiniz. 

8 Ağda sonrası

8 Ağda sonrası

Ağda yüzünden kızarıp tahriş olan cildinizi bebek pudrası sürerek kolayca rahatlatabilirsiniz.