Bebek tekmeledi sinemayı terk etti

Yılmaz Erdoğan ile eşi Belçim Erdoğan geçenlerde sinemaya gitmiş. Filmin gürültülü sahneleri o kadar çokmuş ki, çift apar topar filmden çıkmaya karar vermiş

15 Kasım 2009, Pazar 05:00
A A

Babalık heyecanı sardı

Yılmaz Erdoğan 2005’te çektiği ‘Organize İşler’den sonra 27 Kasım 2009’da ‘Neşeli Hayat’ filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Filmde, beceriksiz Noel Baba Rıza Şenyurt’un hikayesi anlatılıyor.

Yılmaz Erdoğan gişe rekoru kırması beklenen filmden hemen sonra yeni doğacak oğlunu da kucağına alacak. İkinci kez baba olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını söyleyen Yılmaz Erdoğan, Milliyet Sanat’a bebekle ilgili bir hikayesini anlatmış.

Oğlunu futbol hastası yapacak

Yılmaz Erdoğan “Bebek doğdu sayılır. Çünkü bizimle iletişim halinde. Geçenlerde filme gittik, çok gürültülüydü. Başladı tekmelemeye. Resmen ‘çıkın buradan’ dedi. Kapıları vurdu, filmden çıktık. Tam bir futbol hastasıyım.

Kızım Berfin de sayemde futbol hastası oldu. Yeni doğacak godiğimize de aynı şeyi yapacağız” dedi. Yılmaz Erdoğan oğluna koyacağı isme karar verdiklerini, sürekli fikir değiştirdikleri için henüz açıklamadıklarını söyledi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;