Behlül finali ağzından kaçırdı

Dizinin 24 Haziran'daki büyük finalinde ne olacak? 'Behlül' ağzından kaçırdı...

Behlül finali ağzından kaçırdı

Milyonları Kanal D ekranlarına kilitleyen Aşk-ı Memnu'nun Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin 24 Haziran'daki büyük finalinde ne olacağını ağzından kaçırdı.

Cuma akşamı yayınlanan ve TEGV yararına düzenlenen Beyaz Şov'a katılan Tatlıtuğ canlı yayında pot kırdı. Tatlıtuğ, programda diziyle ilgili sorulara cevap verirken "Canlı yayın final yapılacak" dedi.

Beyazıt Öztürk'ün tepkisi üzerine yanlış anlaşıldığını söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ inkar etse de, finalin daha önce Binbir Gece dizisinin çekildiği gibi canlı olacağı yönünde tahminler ortaya atıldı.

PEKİ BİNBİR GECE FİNALİ NASIL OLMUŞTU?

Kanal D’nin izlenme rekortmeni dizisi “Binbir Gece”, Haziran 2008'de canlı yayınlanan ve düğün sahnesini içeren sezon finaliyle dünyada bir ilke imza atmıştı...

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin paylaştığı ve Kudret Sabancı’nın yönettiği “Binbir Gece”nin göz kamaştırıcı sezon finali canlı olarak ekrana geldi.

İlk olarak sahneye Şehrazat ile Onur çıktı. Davetlilerin alkışlarıyla düğünün yapılacağı alana gelen Aksal çifti davetlilerle tek, tek ilgilendi. Düğün sırasında Bilnur ile konuşan Onur Aksal, Şehrazat'tan gelen sesle adeta şok oldu. Kanlar içinde kalan Şehrazat birden yere yığıldı ve dizi burada sona erdi. Canlı olarak ekranlara gelen ve dünyada bir ilke imza atan “Binbir Gece”nin sezon finalinde gerçekleştirilen düğünün son sahnesinde bayılan ve kanaması olan Şehrazat’ı bekleyen tehlikenin ne olduğu gelecek sezonla ilgili akıllarda soru işareti bıraktı.

Mehmet Ali Birand da muhteşem gecenin konukları arasındaydı. Sanatçı İlhan Şeşen, Ferhat Göçer ve Nüket Duru düğünde sahne aldı. Birand, canlı yayınlanan sezon finalinden izlenimlerini aktardı. Düğün gecesinin buz gibi bir havada gerçekleştirildiğini belirten Birand, oyuncuların ve konukların heyecandan soğuğu hissetmediklerini söyledi.