Bekir Aksoy Derya Çavuşoğlu ayrılığının nedeni ne?

Oyuncu Bekir Aksoy ile eşi Derya Çavuşoğlu'nun boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.4 yıl evli kalan çift tek celsede boşandı. Boşanma sonrası Bekir Aksoy'dan ilginç açıklamalar geldi

08 Temmuz 2017, Cumartesi 07:35
A A

POSTA-Hakan KırarslanBoşanan ünlüler kervanına oyuncu Bekir Aksoy'da katıldı. 4 yıllık eşinden tek celsede boşandı. Bekir Aksyo, boşanmasıyla ilgili suskunluğunu bozdu

İLK KEZ KONUŞTU

İLK KEZ KONUŞTU

Bekir Aksoy (48) dört yıllık eşi Derya Çavuşoğlu’ndan (25) tek celsede boşanmıştı. Bekir Aksoy ayrılığın ardından ilk kez konuştu:

EVLİLİĞİMİZİ DERYA'NIN HAYATI BİTİRDİ"

EVLİLİĞİMİZİ DERYA'NIN HAYATI BİTİRDİ"

“Evliliğimizi Derya’nın hareketli yaşamı bitirdi. Kendisi genç kadın. Üniversitede okuyor, kariyer yapmak istiyor.

ASIL ŞİDDET ERKEĞE YAPILIYOR"

ASIL ŞİDDET ERKEĞE YAPILIYOR"

Oğlumuza ben bakıyordum. Bu zor bir durumdu. Türkiye’de asıl şiddet erkeğe yapılıyor. Evliliği bitirdik, suçlu biz olduk.

4 yıl süren evliliği tek celsede biten Bekir Aksoy "Keyfim yerinde" dedi.

BEKİR AKSOY KİMDİR?

BEKİR AKSOY KİMDİR?

Bekir Aksoy, 18 Mart 1969 tarihinde Ankara‘da doğdu. Babası emniyet mensubudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından 1992 Yılında mezun oldu.

Konservatuarda henüz öğrenci iken ilk yılında Devlet Tiyatrosu’nda Cüneyt Gökçer ile beraber “Damdaki Kemancı oyununda küçük bir rol oynadı.  İki sene Dormen Tiyatrosu, iki sezon Gülriz Sururi ve arkasından altı sene Kent Oyuncuları’nda oynadı.

DOKTORLAR DİZİSİNDE ZİRVEYE ÇIKTI

DOKTORLAR DİZİSİNDE ZİRVEYE ÇIKTI

Kenterler’de Müşfik Kenter‘le beraber oynadığı “Helen Helen adlı iki kişilik oyun, “Yolun Yarısı, “Uşak Ne Gördü?, “Sokak Kızı İrma, “Ver Elini Broadway ve “Çok Uzak Fazla Yakın gibi oyunlar bazıları. 

Bir çok dizi ve sinema projesinde yer alan Bekir Aksoy’u kariyerinde zirveye ulaştıran rol “Doktorlar dizisindeki kalp cerrahı Suat rolüdür.

İki tane sinema filminde rol almıştır; “Abdülhamit Düşerken ve Mehmet Ali Erbil ile oynadığı “Ömerçip filmidir.    

Bekir Aksoy, 5 Eylül 2013 tarihinde manken Derya Çavuşoğlu ile evlendi. 25 Mart 2014 tarihinde Emir Berk adında bir oğlu oldu.