Bella Hadid'in seksi pozları bu sefer hayaller için...

Ünlü model Bella Hadid ile fotoğrafçı Mert Alaş, bir yardım projesi için birlikte poz verdi.

03 Ekim 2017, Salı 10:15
A A

DSection adlı derginin bir yardım vakfı ile işbirliği içinde gerçekleştirdiği kampanya moda dünyasının ünlülerini bir araya getirdi.

Derginin Terra dos Sonhos adlı vakıf ile birlikte gerçekleştirdiği bu kampanya, kronik hastalıklara sahip bireylerin hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Birkaç farklı kapakla piyasaya çıkan dergide tanıtılan beyaz tişörtlerin satışından elde edilen gelir, derneğin bu kampanyası için kullanılacak.

Fotoğraf çekimlerini yapan ünlü fotoğrafçı Mert Alaş bir kapak için de Bella Hadid ile birlikte poz verdi.

Mert Alaş bir başka kapak için de tek başına poz verdi.

Bella Hadid'in Diyet ve Egzersiz Rutini

Bella Hadid'in Diyet ve Egzersiz Rutini

Son dönemlerin en çok aranan modellerinden olan Bella Hadid'in fiziğini nasıl dikkat ediyor peki.  Her gün protein tükettiğini söyleyen Bella, bunun yanı sıra her gün üç saat spor da yapıyor. Bella, onun fit vücudunu beğenenleri ise şaşırtıyor. Çünkü Bella, bilinçli olarak kilo vermediğini söylüyor.

Bella'nın düzenli olarak ciddi bir şekilde yaptığı spor programı var ve 20 yaşındaki model yediklerine dikkat ediyor. Bir şeye sadık kalırsanız onu elde edebileceğinizi söyleyen Bella, "kafanızda bir şeye odaklanır ve inanırsanız başarabilirsiniz" açıklamasını yapıyor.