Bella Hadid paylaşıyor, beğeni yağıyor

Son dönemin en seksi ve başarılı modeli Bella Hadid Mikonos'ta tatil yapıyor

13 Temmuz 2017, Perşembe 10:43
A A

Kendi gibi model olan yakın arkadaşı Kendall Jenner ile tatil yapan Bella Hadid, Instagram'dan tatil anlarını paylaşıyor. 

Beyaz mayosuyla teknede duş alırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Hadid'e yorum ve beğeni yağdı. Hadid fotoğrafın altına 'cennet' yazdı. 

Duru teni ve incecik vücudu ile tüm moda defilelerinin aranılan mankenlerinin başında gelen Bella Hadid, şık ve rahat bir stile sahip olduğunu belirtiyor. İşte Bella Hadid'in en merak edilen güzellik ve stil sırları:

Yüksek belli denim

Yüksek belli denim

Stilini konforlu olarak tanımlayan Bella Hadid, yüksek belli jean'lerden vazgeçemeyen ünlülerden.Yüksek belli jean modellerini rahat ve salaş üstlerle tamamlayan güzel model, her ortamda jean tercih edebileceğini belirtiyor.  

Spor ve lüks

Spor ve lüks

Spor yapmayı çok sevdiğini belirten Bella, gün içerisinde genellikle şık tayt ve spor büstiyerleriyle objektife yakalanıyor. Spor kıyafetler içerisinde kendini oldukça havalı ve konforlu hissettiğini belirten model göbeğini açıkta bırakan seçimleri ile dikkat çekiyor.

Parlak dudaklar

Parlak dudaklar

Bella Hadid'in olmazsa olmaz makyaj sırları arasında parlatıcı kullanmak geliyor. Günlük makyajını da parlatıcı ile tamamlayan model dudaklarını vurgulamayı seviyor.