Bella Thorne çok değişti çok...

19 yaşındaki oyuncu Bella Thorne, New York Moda Haftası kapsamında katıldığı bir fuarda şaşkına çevirdi. 

12 Eylül 2017, Salı 11:34
A A

O her zaman çılgınlıklarıyla gündemde... Bella Thorne pazar günü New York’ta görüntülenerek bunu bir kez daha kanıtladı. Pembeler içinde olan seksi güzel, dozu artırmıştı!

19 yaşındaki yıldız neredeyse yarısından çoğu ‘olmayan’ göbeği açık sweat’inin içine sütyen giymedi, verdiği alt göğüs dekoltesiyle nefes kesti! Karın bölgesini olduğu gibi simse bulayan güzel, ışıl ışıl parlıyordu! Kusursuz fiziğiyle şov yapan olaylı isim aynı sweat’in takımı olan pembe ve üzeri baskılı bir eşofman altı giymişti.

Uzun pembe saçlarını salaş bir şekilde at kuyruğu yapan güzel, pembe tonlardaki simli makyajıyla da harika görünüyordu.

Kıyafetinin en dikkat çekici detaylarından biri de pembe, sivri burun ve topuklu çizmeleriydi. Aksesuar olarak bel zinciri kullanana güzel bu seksi takısıyla da büyük beğeni topladı. Minik beyaz çantası da dikkat çekmeyecek gibi değildi.

Boynuna parlak bir choker takan güzel, yüzük ve küpelerle de görünümünü tamamlamıştı. Bella’nın bu büyüleyici pembe tarzı uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Hemen hemen her gün bir olayla gündeme gelen Bella, henüz 19 yaşında olmasına rağmen bu kadar çok olaya karışmasıyla sık sık eleştiriliyor.

Eğlencenin ve çılgınlığın dozunu her gün artıran seksi oyuncuya, hayranları ‘Eski Bella’yı çok özlüyoruz’ şeklinde sitemlerde bulunuyor.