Bella Thorne kız arkadaşını öpmüştü. İnce mesaj

Geçtiğimiz hafta sosyal medyadan paylaştığı öpüşme fotoğraflarıyla gündeme gelen Bella Thorne ayakkabılarıyla mesaj verdi

03 Ekim 2017, Salı 16:35
A A

Gündeme bomba gibi düşen herhangi bir olayın için Bella Thorne olmazsa artık garip karşılanıyor… 19 yaşındaki olaylı yıldız yine büyük spekülasyon yaratan bir olayın baş öznesi olmayı başardı! Youtuber Tana Mongeau ile dudak dudağa poz verdi. Çılgın ikili bu fotoğraflarla sosyal medyayı salladı.

Ard arda kız arkadaşlarıyla seksi pozlar veren ve hatta durumu abartıp onlarla öpüşen Bella kafaları çok karıştırdı. Belli ki o da durumun farkına vardı. Pazartesi günü Londra sokaklarında görüntülenen çılgın isim, ‘cinsel tercihini mi değiştirdi?’ sorularına cevap verir gibi ‘erkekleri seviyorum’ yazılı spor ayakkabılar giydi.

Seks bağımlısı reality show yıldızı Scott Disick ile yaşadığı olaylı aşktan beri durulmayan Bella sık sık gündeme skandallarla geliyor.

Yaşadığı hızlı hayat yüzünden durumunun hiç de iyi olmadığı gözlenen Bella, Londra sokaklarındaki dağınık tarzıyla bunu bir kez daha kanıtladı. Yıpranmış saçları ve yorgun yüzüyle görüntülenen Bella, hayranlarını yine üzecek.