'Ben bittim... Her şeyim gitti'

Antalya'da taksi almak için bankadan çektiği 176 bin lirası yabancı uyruklu 2 kişi tarafından çalınan Ali Şimşek, sinir krizi geçirdi. Duvarları yumruklayan Şimşek, 'Ben bittim. Herşeyim gitti' diyerek gözyaşı döktü

21 Ağustos 2014, Perşembe 14:01
A A

Taksi almak için bankaya kredi başvurusunda bulunan Ali Şimşek, 176 bin lirayı aldıktan sonra şubeden çıktı. Kapının önündeki elektrikli bisikletine parasını koyduğu sırada, yanına yaklaşan iki kişiden biri, yere para düştüğünü söyledi. Dikkati dağılan Şimşek, arkasını döndüğü sırada paranın bulunduğu poşetin olmadığını fark etti. Kendisini oyalayarak dikkatinin dağılmasına neden olan Peru uyruklu D.A.R.G.’yi (46) koşarak yakalayan Şimşek, polisi aradı. Şüpheli olay yerine gelen ekipler tarafından gözaltına alınırken, çevredeki pansiyonlar ve ara sokaklarda kaçan diğer şüpheliyi yakalamak için araştırma yapıldı.

'HER ŞEYİM GİTTİ'

Polise olayı anlatan Ali Şimşek, sinir krizi geçirip duvarları yumrukladı. Olay yerine gelen yakınlarının sakinleştirmeye çalıştığı Şimşek, "Nasıl dalgınlığıma geldi? Ben bittim. Her şeyim gitti" diyerek gözyaşı döktü.

Polis, gözaltına alınan Peru uyruklu şüpheliyi sorguya alırken, parayı alarak uzaklaşan diğer kişinin eşkalini belirlemek için çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını incelemeye alındı.

DHA


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;