'Ben çalmadım' deyip kasiyere memelerini gösterdi!

'Bak parayı ben çalmadım' diyerek kasiyere memelerini gösterdi, kaçarken de kendini yakalayan fırıncının ağzına iç çamaşırını tıkadı

30 Mart 2011, Çarşamba 08:14
A A

İstanbul, Bahçelievler'de bir cep telefonu bayiinden 100 TL çalıp yanındaki arkadaşına veren kadın, kasiyer fark edince göğsünü açtı. “Bak çalmadım” diyen kadın şaşkınlıktan yararlanıp dışarı çıktı. Yakalandığı fırıncının ağzına da iç çamaşırını sokan kadın kaçmayı başardı.

'18'E OLMAZ MI?'

Cep telefonu bayiisine gelen iki kadın, 100 kontör almak istediklerini söyledi. Kasiyer “20 TL" deyince kadınlardan biri “18 lira olmaz mı?” diyerek pazarlığa girişti.

Olumsuz yanıt veren kasiyere kadınlardan biri 100 TL uzattı. Ancak bu sırada kadın, kasiyerin kasadan aldığı 100’lük banknotları elinden kaptı. Ardından da yanındaki kadına verdi.

'ARAYIN ÜZERİMİ, BENDE YOK'

Bu sırada bir görevli, kadının elindeki paraları alarak kasiyere geri verdi. Paranın 100 TL eksik olduğunun ortaya çıkması üzerine de kadın, göğüslerini açarak “Arayın üzerimi. Bende yok” diye bağırdı. Ardından da iç çamaşırını çıkardı.

FIRINCININ AĞZINA İÇ ÇAMAŞIRI TIKADIKaçmaya başlayan kadını, telefoncunun komşusu fırıncı yakaladı. Ancak fırıncıya da göğsünü açan kadın “Ben çalmadım” diye bağırmaya başladı.

“Bende para yok” dedikten sonra da elindeki iç çamaşırını fırıncının ağzına soktu. Kurtulmayı başaran kadın hızla kaçtı. Diğer kadın da çaldığı 100 lirayı atıp koşarak uzaklaştı. İlginç soygun anı, güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken polis, hırsızlık girişiminde bulunan iki kadının kimliğini belirlemeye çalışıyor.

HABERTÜRK

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;