Benden duymuş olmayın

Londra'daki okulunu "Yasin'i özlüyorum" diye bırakan Zehra Çilingiroğlu, eğitimine İstanbul'da devam etme kararı alınca annesi Hülya Avşar'dan sevgilisine izin çıktı  

06 Ağustos 2017, Pazar 08:45
A A
  Hazırlayan: Eylem İpek Şafak / eylem.ipek@posta.com.tr

Hazırlayan: Eylem İpek Şafak / eylem.ipek@posta.com.tr

HÜLYA AVŞAR ONAYLI AŞK Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra, Akkanat Holding’in ortağı Yasin Akkanat ile bir yıldır flört ediyor. Zehra zaten kötü giden Londra’daki okulunu “Yasin’i özlüyorum” diye bırakınca annesi kızmıştı. Zehra’nın üniversite eğitimine İstanbul’da devam etmesi aile içinde olumlu karşılanmış. Hülya Avşar, Zehra ile Yasin’in aşkına artık tepki göstermiyormuş.

KISKANÇ ŞEF!

KISKANÇ ŞEF!

Helin Avşar, 10 ay evli kaldığı Serhan Bora’dan 2016 Aralık’ta boşanmıştı. Et lokantaları olan ve ‘Gürkan Şef’ diye tanınan Gürkan Topçu ile aşk yaşamaya başlamıştı. İki aylık aşk bitti. Sebebi, Gürkan Şef’in çok kıskanç olması ve Helin’e nefes aldırmamasıymış.

ARDA DJ OLDU

ARDA DJ OLDU

Arda Turan, Çeşme’de gittiği gece kulübünde DJ’lik yaptı. MFÖ’nün ‘Ele Güne Karşı Yapayalnız’ şarkısını birkaç kez çaldı. Anlaşılan Milli Takım’dan yollandıktan sonra yalnız bırakıldığını düşünüyor! Ne diyelim ki!

MÜJDE AR'DAN BÜYÜK JEST

MÜJDE AR'DAN BÜYÜK JEST

Müjde Ar, kardeşi Mehtap Ar’ın oğlu Söz’e 26’ıncı yaş günü hediyesi olarak Nişantaşı’nda 300 bin dolara ev aldı. Çocuğu olmayan Müjde Ar, Söz’ü nüfusuna almıştı. Söz Ar İtalya’da yüksek öğrenim gördü. Tabii tüm masrafı yine Müjde Ar ödedi.

HAYRANLARI ÜZÜLECEK

HAYRANLARI ÜZÜLECEK

‘Fi’ dizisi 1 Temmuz’da sezon finali yapmıştı. Yeni sezonda Serenay Sarıkaya sadece 4 bölümde yer alacakmış. Dizideki sonu için senaryo hazırmış. Başrol oyuncularından Ozan Güven yeni bölümlerin Eylül’ün ilk haftasından sonra yayınlanacağını açıkladı.

HANDE ATAİZİ EV'LENDİ

HANDE ATAİZİ EV'LENDİ

Fox TV’deki ‘Sen İste Yeter’ programıyla ekranlara dönen Hande Ataizi imza parasıyla Bodrum Türkbükü’nde 1 milyon liraya villa almış. Evinin dekorasyonu için Bodrum ile İstanbul arasında mekik dokuyormuş.

MURAT'SIZ PARTİ YAPTI

MURAT'SIZ PARTİ YAPTI

Mayıs’ta Levent’teki villasında Murat Boz ve Bahar-Nihal kardeşlerin katıldığı ‘çılgın parti’ ile gündeme gelen Eser Yenenler, “Bir daha parti yapmayacağım” demişti. Bu sözü kısa sürdü. Villasının bodrum katını gece kulübüne çeviren Yenenler geçen gece yine ‘çılgın parti’ düzenlemiş. Ama Murat Boz’u çağırmamış!  

YENİSİ ESKİSİNİN AYNI

YENİSİ ESKİSİNİN AYNI

Oyuncu Meryem Uzerli’nin eski sevgilisi Alp Özcan yeni bir aşka yelken açtı. İspanyol sevgilisi Paulina, Uzerli’ye ikizi kadar benziyor. Sevgililer şu sıralar Güney Fransa’nın tatil kasabası Saint Tropez’deler.

ÖZLEM YILDIZ'IN AŞK GECESİ

ÖZLEM YILDIZ'IN AŞK GECESİ

Özlem Yıldız, Gloria Jeans Cafe’lerin sahibi Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başladı. Sevgililer, Bodrum Yalıkavak’taki bir gece kulübünde görüldüler. Sahneye çıkan Dinçerler sevgilisine duygusal şarkılar söyledi.

2.5 MİLYON EURO'YA VİLLA

2.5 MİLYON EURO'YA VİLLA

Ajda Pekkan, Bodrum-Çamlıkköy’den 2,5 milyon euro’ya süper lüks villa aldı. Bodrum’dan dört yıl önce 1,2 milyon euro’ya aldığı villasını ise sattı. Yeni villa Bodrum şehir merkezinden 20 kilometre uzaklıkta ve çam ağaçlarıyla çevrili. 1300 metrekare. 6 odası, 2 salonu, havuzu ve spa’sı var.