Benden Duymuş Olmayın

POSTA'dan Eylem İpek Şafak'ın 'Benden Duymuş Olmayın' köşesinde kimler yok ki...

09 Eylül 2017, Cumartesi 05:00
A A
AYNI PROJEDE BULUŞUYORLAR

AYNI PROJEDE BULUŞUYORLAR

Oyuncu Meryem Uzerli, ‘Muhteşem Yüzyıl’daki Hürrem Sultan rolünden sonra bir türlü dikiş tutturamamıştı. En son ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Meryem Uzerli, bu sezon yeni bir projeyle ekranlarda olacakmış.

Dizideki partneri ise Mert Fırat olacakmış. Çalışmaları devam eden proje için Ezgi Mola’ya da teklif götürülmüş.

ACUN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

ACUN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Acun Ilıcalı bayram tatilini kızlarıyla birlikte Çeşme’deki yazlığında geçirmiş. Kızı Banu ile Alaçatı’da yürürken bir genç kız yanlarına gelerek dil bildiğini ve işe ihtiyacı olduğunu söylemiş. Acun da, “Gel, Survivor prodüksiyon ekibinde çalışmaya başla” demiş. Havalara uçan genç kız sosyal medya hesabından, “Üç gün sonra gidiyorum ekiple tanışmaya. Allah razı olsun Acun abiden” notunu paylaşmış.

TAKİPTE YAKALANDI!

TAKİPTE YAKALANDI!

Çağatay Ulusoy’un ‘İçerde’ dizisinde birlikte rol aldığı Duygu Sarışın ile yaşadığı aşk beş ay sürmüş, dizi final yapmadan Haziran ayında sona ermişti. Fakat Çağatay, Instagram’da takipleşmediği eski aşkının bir gönderisini yanlışlıkla beğendi.

Bu beğeni hayranlarının gözünden kaçmadı. Dil ve oyunculuk eğitimi için Amerika’da olan oyuncuya, “Duygu’nun sayfasında dolaşıyor” yorumları yapıldı.

AYRILIK SONRASI NEFES AÇIYOR

AYRILIK SONRASI NEFES AÇIYOR

Helin Avşar’ın, Haziran’da aşk yaşamaya başladığı ‘Gürkan Şef’ olarak tanınan Gürkan Topçu’dan bir ay önce ayrıldığını yine bu sayfalarda duyurmuştuk. Helin Avşar ayrılığın ardından nefes koçuyla birlikte Çeşme’ye gitmiş. Yakın çevresine bir haftalık arınma kampı sonrasında kendisine yeni bir sayfa açacağını söylüyormuş.

Gürkan Şef ise taze sevgilisi oyuncu Fatma Toptaş ile mutluluk pozları veriyor.

OĞULCAN KULÜP İŞLETECEK

OĞULCAN KULÜP İŞLETECEK

Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin’e mezuniyet hediyesi olarak 2015 yılında Cihangir’de Susam Sokak’ta 12 milyon dolara bina almıştı. Tadilatı da Oğulcan’ın babası Sinan Engin üstlenmişti. Duyduğuma göre, binanın restorasyonu bitmiş, 4 milyon dolara malolmuş. Oğulcan’ın yeni yerinin adı ‘Zupe’ olacakmış. Gündüz kafe-restoran, gece kulüp olarak hizmet verecekmiş.

ARAŞTIRMACI MODEL

ARAŞTIRMACI MODEL

Tuba Ünsal geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü bir İtalyan markasının Ortadoğu’daki reklam yüzü olmuştu. Anlaşmanın hemen ardından da sosyal medya hesapları üzerinden Wikipedia’nın Türkiye’de yasaklanmasına isyan etti. “Wikipedia’nın kapanma saçmalığını en derin üzüntüyle karşıladığım bir dönemdeyim. Her gün araştırma yapmak zorundayım ve yapamıyorum” sözleri sosyal medyada espri konusu oldu. “Wikipedia’dan araştırma mı yapılır? Bir kelimenin içi bu kadar mı boşaltılır?” gibi onlarca yorum aldı ama ısrarını sürdürdü.

SÜPERSTAR’A KİRALARI YETİYOR

SÜPERSTAR’A KİRALARI YETİYOR

Bir dönem fırtınalı bir aşk yaşayan Bülent Çavuşoğlu (49) ile Ajda Pekkan’ın (71) kıskançlık nedeniyle 2015’te biten ilişkileri, yedi ay önce yeniden başlamıştı.

Bülent Çavuşoğlu ile aşk tazeleyen ve Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndakiler dahil yaz konserlerini bu nedenle reddeden Süperstar, Teşvikiye’deki dükkanını 100 bin liraya kiraya vermiş. Duyduğuma göre, Bağdat Caddesi’ndeki dükkanından da 70 bin lira kira alıyormuş.