Benden Duymuş Olmayın

Eylem İpek Şafak ile 'Benden Duymuş Olmayın' köşesinde bu cumartesi...

23 Eylül 2017, Cumartesi 05:00
A A
EDA ERDİ MURADINA!

EDA ERDİ MURADINA!

Eda Erol, Kanal 7’de 2014’ten bu yana yayınlanan ‘Elif’ dizisinin kadrosuna Sitare rolüyle dahil olmuş. Çiçeği burnunda oyuncu ekranlarda yer alacağı için heyecanlıymış. Eda, 6 Eylül’de ani bir kararla ayrıldığı nişanlısı şarkıcı Alişan’dan oyunculuk yapması için izin alamamıştı. İlişkinin bu yüzden bittiği bile söylenmişti. Alişan POSTA’ya verdiği röportajda şöyle demişti: “Eda evlendikten sonra asla oyunculuk yapamaz.”

ARKADAŞ JESTİ

ARKADAŞ JESTİ

Hakan Akkaya’nın geçtiğimiz hafta ikinci kez katıldığı New York Moda Haftası’na Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy damgasını vurmuştu. Söylenenlere göre Özge ve Çağla modern tasarımlarıyla beğeni toplayan Hakan Akkaya’dan ücret talep etmemiş. Yakın arkadaşları olan modacıya alkışlanacak bir jest yapmışlar.

AŞK TRAFİĞİ KARIŞTI

AŞK TRAFİĞİ KARIŞTI

Şu sıralar Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Eliz Sakuçoğlu’nun üç ay önce ayrıldığı sevgilisi Beran Benan, işletmeci Umut Evirgen’in Tuba Büyüküstün uğruna ayrıldığı nişanlısı Cansu Ağar ile birlikte.

Yeni sevgililer Beran ve Cansu, tatile çıkarken havalimanında Umut Evirgen ve sevgilisi Tuba Büyüküstün’le karşılaşınca haliyle ufak bir gerginlik olmuş. Neyse ki, Eliz Sakuçoğlu ile Hakan Sabancı’nın tatil rotası farklıymış. Onlar o sırada Bodrum’daymış.

Umut Evirgen, nişanlısı Cansu Ağar’dan Tuba Büyüküstün için ayrılmıştı.

Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün ilk kez böyle görüntülenmişti.

ERKEK SAATİYLE INSTAGRAM HAVASI

ERKEK SAATİYLE INSTAGRAM HAVASI

Yasemin Özilhan, ünlü bir markanın 40 bin liralık saatini Instagram hikayelerinde paylaştı. Tuhaf olan markanın sadece erkek saati üretmesiydi. Hal böyle olunca, “Saati eşinden almış” yorumunu yapanlar oldu. Ata Demirer, Cem Yılmaz, Burak Özçivit de aynı marka saat kullanıyor.

ALBÜMLER ‘EV YAPIMI’ OLACAK

ALBÜMLER ‘EV YAPIMI’ OLACAK

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Beykoz Konakları’ndan villa satın almıştı. Yeni evinin bir katına stüdyo kuracakmış. Müzik çalışmalarını bundan böyle evinden yürütecekmiş. Gökhan’ın yedi evi, Kaz Dağları’nda bir arsası var.

AĞZI SIKI DADIYA DOLGUN MAAŞ

AĞZI SIKI DADIYA DOLGUN MAAŞ

Popçu Gülşen, oğlu Azur Benan’ı emanet ettiği bakıcılardan bir türlü memnun kalamamış, “Kimseye güvenim kalmadı. Bir süre dadımız olmayacak. Oğluma herkesten daha iyi bakarım” demişti. Anlaşılan uygun dadı bulunmuş. Gülşen, titizlikle seçtiği yeni dadıyı evde yaşananların kesinlikle ‘dışarıya aktarılmaması’ konusunda uyarmış. Dadının maaşı 10 bin liraymış.

VOLKAN SEZONA HAZIR

VOLKAN SEZONA HAZIR

Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel, 31 Ağustos’ta ikinci kızı Yeda’yı dünyaya getiren eşi Zeynep Demirel ile alışveriş turlarına başlamış. İstinye Park’ta ünlü bir markanın yeni koleksiyonundan kendisi için 170 bin liralık alışveriş yapmış. Yeni sezonda başarılar dileriz!