Benden Duymuş Olmayın

Eylem İpek Şafak ile Benden Duymuş Olmayın bu hafta yine bomba haberlerle dolu...

03 Şubat 2018, Cumartesi 04:48 Son Güncelleme: 19 Şubat 2018, Pazartesi 02:34
A A

Sıla ile Ahmet Kural’ın bir yıllık ilişkisi 13 Ocak’ta bitmişti. Sevgilisini sosyal medya hesabından silen ve ardından, “Geri dönüşü yok, bitti” diye açıklama yapan Sıla, bir hamle daha yaptı.

Suadiye’deki evinde Ahmet Kural’a ait olan eşyaları toplattı ve şoförüyle eski sevgilisine yolladı. Çift iki ay önce evlilik kararı almış, birlikte oturmaya başlamıştı.

İŞTE YENİ SEVGİLİ VICTORIA

İŞTE YENİ SEVGİLİ VICTORIA

Gökhan Özen, altı yıllık eşi iki çocuğunun annesi yapımcı Selen Sevigen’den 2016’da boşanmıştı. “Neden ayrıldınız?” sorusuna net cevap vermedi.

Ama o günlerde Selen Sevigen’in yakınlarından duyduğum kadarıyla, müzik çalışmaları için sık sık gittiği Amerika’da uzun süre kalmaya başladı. “İşlerime yoğunlaşmak istiyorum” diyerek ailesinden koptu.

İKİ AY ÖNCE BAŞLADI

İKİ AY ÖNCE BAŞLADI

Gökhan Özen’in adı boşandıktan hemen sonra Amerikalı model Rachel Howell ile anıldı. Ama bu ilişki kısa sürdü. Popçu şu sıralar Miami’de mankenlik yapan Victoria Klemme ile birlikte. İlişkileri iki ay önce başlamış. 23 yaşındaki Victoria, bikini, mayo ve iç çamaşırı modeli. Sosyal medyada seksi pozlarıyla da dikkat çekiyor.

100 BİN LİRALIK ZEKİ MÜREN JESTİ

100 BİN LİRALIK ZEKİ MÜREN JESTİ

Cem Yılmaz üç haftada 4 milyon 340 bin kişi tarafından izlenen, gişeye 55 milyon lira hasılat bırakan filmi ‘Arif V 216’da hayranı olduğu Zeki Müren’li sahnelere yer vermişti.

Cem Yılmaz, Zeki Müren'in anısına büyük bir jest yapmış. Türk Eğitim Vakfı ve Mehmetçik Vakfı’na 100 bin lira bağışta bulunmuş. 2006'da vefat eden Zeki Müren malvarlığına her iki vakfa bırakmıştı.

Filmde Zeki Müren’i Çağlar Çorumlu canlandırdı.

AİLELER TANIŞIYOR

AİLELER TANIŞIYOR

Sarp Levendoğlu, 2014’te evlendiği oyuncu Birce Akalay’dan Ocak 2016’da boşanmıştı. İddiaya göre; evliliğinin bitmesinin nedeni oyuncu Derya Şensoy’du. Sarp ile Derya’nın iki yıldır devam eden fırtınalı ilişkisi evliliğe doğru gidiyor.

Sarp Levendoğlu, Derya Şensoy’u Datça’da yaşayan annesi Emine Altıoklar ile tanıştırmış. Emine Hanım da önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelip Derya Şensoy’un annesi Derya Baykal ile tanışacak.

MÜSTAKBEL GELİN EL ÜSTÜNDE

MÜSTAKBEL GELİN EL ÜSTÜNDE

Babalık heyecanı yaşayan Özcan Deniz’in (45) bir yıldır aşk yaşadığı müstakbel eşi Feyza Aktan (25) hamileliğinin altıncı ayını geride bıraktı.

Özcan Deniz ve ailesi gelinlerinin etrafında pervane olmuş. Özcan Deniz’in annesi Kadriye Hanım, Feyza’nın üzerine titriyormuş.

Öyle ki, “Gelinim ne istiyorsa, neyi aşeriyorsa pişiriyorum. Yanından ayrılmıyorum” diyormuş.

KAFASI KARIŞIK

KAFASI KARIŞIK

Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç iki yıllık evliliğin ardından geçen Eylül’de boşanmıştı. Murat Dalkılıç 2,5 aydır Hande Erçel’le birlikte. Dört aydır yalnız olan Merve Boluğur, yazar Arda Erel’in Instagram’daki bir yazısının altına şu yorumu yaptı; “Şu an yaşadığım çok iyi geldi.”

Arda Erel şunları yazmıştı: “İnsan en çok içindeki hisse kulak vermeli çünkü sesler yanılıyor olabilir ama hisler yanılıyor olamaz.” Anlaşılan Merve Boluğur’un kafası karışık.

HEDEFİ AMERİKA

HEDEFİ AMERİKA

Mercedes model otomobilini 1 milyon liraya alan Murat Boz, lüks yatırımlarına devam ediyor. Popçu, 2016’da Ağaoğlu Maslak 1453’ten 1,2 milyona aldığı çatı dairesini 2,2 milyon liraya satmış. 

Yeni yatırımı için de Amerika’yı düşünüyormuş. Şu aralar New York’ta bir emlakçıyla Murat Boz ile görüşüyormuş.