'Beni cinler gönderdi' deyip sokak ortasında 3 kişiyi bıçakladı!

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde önceki gün sokak ortasında 3 kişiyi bıçaklayan adamın saldırı anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Güvenlik kamerası kayıtlarında, Yunus Admış isimli saldırganın, 'Beni cinler gönderdi' deyip, yolda yürüyen vatandaşları rastgele bıçakladığı görülüyor

31 Temmuz 2017, Pazartesi 11:54
A A
Tekirdağ Kapaklı’da, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 31 yaşındaki Yunus Admış, ‘Beni cinler gönderdi’ deyip elindeki ekmek bıçağını sokakta önüne gelene salladı. Aldığı bıçak darbelerinden 1 ağır 3 kişi yaralanırken, o anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kapaklı’nın Karaağaç Mahallesi’nde yaşanan olay şöyle gelişti: Yunus Admış, Tokat Sulusaray Köyü Derneği’nin önüne geldi ve ‘Beni cinler gönderdi’ deyip elindeki ekmek bıçağını sokakta yürüyenlere rastgele salladı.

Bıçak darbelerine maruz kalan 51 yaşındaki B.M’yi omzundan,75 yaşındaki T.Ö.’yü sırtından ve 66 yaşındaki N. U’yu da kalbinden bıçaklayarak yaralandı. Ardından da bıçakla kendine zarar verip olay yerinden uzaklaştı.
 

BIÇAKLADIKTAN SONRA YOLUNA DEVAM EDİYOR


Güvenlik kamerası kayıtlarına göre; biri çocuk 3 kadının arkasından elindeki ekmek bıçağı ile yürüyen Yunus Admış, bir anda yolun karşısına geçip, orada yürüyen N.U’yu kalbinden bıçaklıyor.
Hiçbir şey olmamış gibi yürümeye devam eden Admış, olay yerinde olan ve ne olduğunu anlamaya çalışan B. M.’yi yanına yaklaşıyor ve bıçağı omzuna saplıyor.

Olayın sıcaklığıyla B.M hemen yerden kalkıp yürümeye çalışırken, Admış yoluna devam ediyor ve Tokat Sulusaray Köyü Derneği’ne giriyor.


DERNEKTE KALABALIĞI GÖRÜNCE KAÇIYOR


Buradaki kalabalığı görünce ise dernek binasından hızla uzaklaşıyor. Admış, güvenlik kamerası kayıtlarına yakalanmadan bir süre öncede T.Ö.’yü da sırtından bıçakladığı öğrenildi.

Çevredekilerin haber vermesiyle gelen sağlık ekipleri tarafından yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan N.U.’nun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.


TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ


Olaydan sonra kayıplara karışan ve jandarma tarafından kısa sürede yakalanan Yunus Admış, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;