'Beni kölesi yaptı başarımı baltaladı'

Kıvanç Tatlıtuğ eski menajeri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu

23 Ekim 2009, Cuma 05:00
A A

‘YARIŞMADAN SONRA PARİS'E GÖTÜRDÜ’

‘Aşk-ı Memnu’nun Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ kendisini 8 yıl önce keşfeden menajer Erkan Özerman’ı ‘Özel hayatımı ifşa ediyor’ diyerek mahkemeye vermişti. Erkan Özerman “Davamız 28 Ekim’de. Kıvanç’ın bombası patlayacak’ demişti. Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün yaptığı açıklamada eski menajeri hakkında şunları söyledi: Erkan Özerman ‘Best Model Of The World’ seçildiğimde beni Paris’e götürdü. Bir sözleşme imzalatıp beni kölesi haline getirdi.

‘100 bin TL’LİK PARAYI ALAMADIM’

Kıvanç Tatlıtuğ sözlerine şöyle devam etti: Erkan Özerman ‘Success Ajans’ aracılığıyla bana Paris ve New York’ta işler yaptırdı. Ama ajans 100 bin dolarlık borcu bana ödemedi. Yarışma ödülüm olan 5 bin doları da alamadım. Sıkıntıya düşünce Türkiye’ye döndüm. Şimdi ajansa borcum olduğu iddia ediliyor. Erkan Özerman ile sözleşmemi çoktan feshettim. Kişiliğime zarar vermek ve başarılarımı baltalamak için sürekli ekranlara çıkıp konuşuyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.