Bensu Soral istedi, Yasemin Allen kaptı

Eylem İpek Şafak, Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı

18 Kasım 2017, Cumartesi 05:00
A A

İsviçreli ünlü mücevher markasının yöneticileri, Bensu Soral’a Türkiye yüzü olması için teklif götürmüştü. 26 yaşındaki oyuncunun bu teklifi almasında iş adamı sevgilisi Hakan Baş’ın büyük etkisi olduğu söylenmişti.

Herkes Bensu’yu beklerken marka yüzü olarak Yasemin Allen karşımıza çıktı. Anlaşılan Yasemin Avrupai yüzüyle bir adım öne çıkmış.

BU SON OLSA BARİ

BU SON OLSA BARİ

Aslıhan Doğan-Arda Turan aşkı bir dargın bir barışık devam ediyor. İkili Eylül’de kesin olarak ayrıldıklarını açıklamıştı. Sonra 6’ıncı kez barışıp Floransa’ya tatile gitmişlerdi. Arda Turan, Aslıhan Doğan’ın gönlünü fethedebilmek için sevgilisine Floransa’da evlenme teklif etmiş! Aslıhan da cevap olarak, “Bu son olsun. Yaza evlenmek istiyorum, daha fazla geciktirme bu işi” demiş. Ünlü futbolcu bakalım bu kez nikah masasına gidecek mi?

TAKILAR KAYA’DAN

TAKILAR KAYA’DAN

Kaya Çilingiroğlu (53), kendi adını verdiği markasıyla takı ve saat işine soyundu. 24 yaşındaki sevgilisi Seda Sevin’in paylaştığı tanıtım videosunu beğenen ilk kişi de Kaya Bey’in Hülya Avşar ile evliliğinden olan kızı Zehra oldu.

İki ay önce tanışan Zehra ve ‘ciciannesi’ gayet iyi anlaşıyormuş.

Yılana 70 bin verdi

Yılana 70 bin verdi

Demet Akalın’ın lükse düşkünlüğü dillere destan. Kıyafet ve aksesuarları için kesenin ağzını asla kapamıyor.

Daha önce yakın arkadaşı popçu Gülşen’e aldığı ünlü bir markanın yılanlı saatinden kendisine de almış. 70 bin liralık saatiyle poz veren Demet, günlük sıradan bir kıyafetine bile 30 bin lira harcıyor.

BU FOTOĞRAF AŞK KOKUYOR

BU FOTOĞRAF AŞK KOKUYOR

‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ile Afra Saraçoğlu, dizi izleyicileri tarafından birbirine en yakıştırılan ikili. Uzun süredir adları aşk dedikodularına karışmayan oyuncuların iyiden iyiye yakınlaştığı iddia ediliyor.

Çağlar Ertuğrul’un sosyal medya hikayesinde 20 yaşındaki güzel oyuncunun fotoğrafını paylaşması dedikoduları iyice alevlendirdi!

STARLARA KOMŞU OLDU

STARLARA KOMŞU OLDU

Sibel Can, oynadığı ‘Sevda'nın Bahçesi’ dizisi 4’üncü bölümde final yapınca, soluğu Miami’deki evinde almıştı. Son ziyaretinde küçük oğlu Emir Aksüt’e Miami’den ev almış. Büyük oğlu Engincan için daha önce Miami’deki Icon Residence’ı tercih eden Sibel Can, Emir’e de aynı binanın 35. katında bir daire almış. Beyonce, Britney Spears, Enrique Iglesias, Anna Kournikova gibi isimler de burada oturuyor.

BEBEK ALIŞVERiŞi NEW YORK’TAN

BEBEK ALIŞVERiŞi NEW YORK’TAN

Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim ve iş adamı eşi Volkan Bahçekapılı’nın kızları Nil geçtiğimiz yıl dünyaya gelmişti. Kızını Amerika’da doğuran Buse Terim, yeniden anne olmaya hazırlanıyor. New York’a uçan çift bol bol gezmiş, bir yandan da bebeklerinin eksiklerini tamamlamışlar.

Dolgular yenilendi

Dolgular yenilendi

İş adamı Nedim Keçeli ile dört yıl aşk yaşayan 2003 Miss Model of Türkiye Güzeli Gamze Keçeli, geçtiğimiz aylarda Venedik’te muhteşem bir düğünle evlenmişti.

Güzelliğiyle dikkat çeken Gamze Keçeli, duyduğuma göre kısa bir süre önce yüzündeki dolgu ve botoksları yeniletmiş.

KREMİYLE GELİYOR

KREMİYLE GELİYOR

Yıllara meydan okuyan fiziği ve tarzıyla çok konuşulan Ajda Pekkan, kozmetik sektörüne adım atmaya hazırlanıyormuş. Vücudunun bakımı ve temizliği için kullandığı kremlere artık herkesin ulaşmasını sağlayacakmış. Süperstar’ın markasının tanıtımına en kısa zamanda başlayacağı da kulağıma gelenler arasında.