Berbatov, Arsenal'i çok kızdıracak

Manchester United'ın Bulgar golcüsü Berbatov, şampiyonluk yarışının kendileriyle Chelsea arasında geçeceğini iddia etti

29 Aralık 2009, Salı 14:09
A A

Şampiyonluk yarışının zor olacağını belirten Berbatov, "Sezon sonuna kadar oynamamız gereken çok maç var. Şampiyonluk yarışı bizimle Chelsea arasında geçecektir. Sonunda zirvede biz olacağız, çünkü çok iyi futbolcularımız var" ifadelerini kullandı.

Bu dönemlerde maç programının çok yoğun olduğuna dikkati çeken yıldız futbolcu, sakatlıklar nedeniyle zor zamanlar geçirdiklerini, ancak sakat futbolcuların yavaş yavaş takıma katılmaya başladığını kaydetti. Berbatov, kaliteli bir kadroya sahip olduklarını ifade ederek, "Ferguson, gerektiğinde bir şeyleri değiştirmeyi iyi biliyor. Sezon sonunda en yukarıda olacağımıza eminim" dedi.

"ROONEY'İ KİMSE DURDURAMAZ"

Takım arkadaşı Wayne Rooney’nin performansını da değerlendiren Bulgar futbolcu, antrenmanlardaki oyununu maçlarda da sergilemesi halinde ligde 13 golü bulunan genç yıldızı kimsenin durduramayacağını savundu.

Premier Lig’de Hull City karşısında aldıkları 3-1’lik galibiyetin kendileri için çok önemli olduğunu anlatan Berbatov, "Fulham maçından sonra zordu. Ferguson maçtan önce kazanmamız ve Chelsea üzerinde baskı sağlamamız gerektiğini söyledi" diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;