Beren Saat'in Bodrum pozu

Geçen ay Amerika'da evlenen Beren Saat ve Kenan Doğulu, Türkiye'ye döner dönmez soluğu Bodrum'da aldı. Saat, eşinin yeğeni Alya'yla verdiği bikinili pozu Instagram sayfasında paylaştı

18 Ağustos 2014, Pazartesi 08:43
A A

Temmuz sonunda Amerika’nın Los Angeles şehrinde romantik bir düğün töreniyle evlenen Beren Saat ve Kenan Doğulu, Türkiye’ye geçtiğimiz cuma günü döndü. Havaalanında fotoğraflarını çeken basın mensuplarının sorularına “Çok mutluyuz ve çok keyifliyiz” diyen yanıt veren çift, evlerine yerleşmeden önce Bodrum’a gitti.

Bu akşam sahnede

Kenan Doğulu bu akşam abisi Ozan Doğulu’yla beraber Halikarnas Disko’da vereceği konser için hazırlık yaparken, Beren Saat plaja inip deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Ozan Doğulu’nun kızı Arya ile locada vakit geçiren ünlü oyuncu, minik kızla verdiği pozu da Instagram sayfasındaki takipçileriyle paylaştı. Saat’in bikinili fotoğrafı, kısa sürede 15 bini aşkın “like” (beğeni) aldı.

Beren Saat ve Alya Doğulu

Ünlü oyuncu Beren Saat ve Kenan Doğulu, Temmuz ayında Los Angeles, Malibu'da kumsalda gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştirmişti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;