Beş dakikada boşandılar

Ünlü oyuncu Arzu Yanardağ, 2.5 yıllık eşi, yapımcı Serhat Türkkan'dan dün sabah Bakırköy 8. Aile Mahkemesi'nde boşandı

18 Mart 2011, Cuma 10:25
A A

Türkkan duruşmaya bir saat önce gelirken, Yanardağ ise son anda yetişti. Hâkime anlaşmalı olarak boşanmak istediklerini ve birbirlerinden maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmayacaklarını ileten çiftin boşanma davası 5 dakika sürdü.

Öfkeli olduğu görülen Yanardağ, gazecilerin içeri alınmasını istemedi ve "Hâkim bey ucuz magazincileri lütfen içeri almayın" dedi. Hâkim de Yanardağ'a "Magazinci olduklarını nasıl anladın?" diye sordu.

"Ben bunları iyi tanırım" diyen Yanardağ boşandıktan sonra koşar adımlarla adliyeden ayrıldı ve çıkarken de "Konuyla ilgili düşüncelerimi ailemle paylaşacağım, başka da bir şey söylemek istemiyorum" dedi.

Yanardağ'ın kızı Alara Maya'nın babası reklamcı Ali Serter ile yeniden görüşmeye başladığı iddia edildi.

 Yanardağ'ın kızı Alara Maya'ya da bir dönem babalık yapan ve onu çok özlediğini söyleyen Serhat Türkkan'ın ise boşanma sonrası moralinin bozuk olduğu görüldü. Yanardağ'ın kızını kendisine göstermediğini söyleyen ve gözleri dolan Türkkan, "Ben buraya gelirken evlendiğimiz ilk gün aklıma geldi.

Böyle olmasa daha iyi olurdu, üzüldüm. Allah bundan sonra ikimizin de yollarını açık etsin. İnşallah evladının da yolu açık olur. Umarım çevresine de dikkat eder, benim başından beri rahatsız olduğum konu oydu. Şimdi kendimi hafiflemiş hissediyorum. Bitmesi iyi oldu" diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;