Beşiktaş Hikmet Abi'ye kilitlendi

Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba, Hikmet Çetin'i başkan olarak görmek istediğini söyledi

10 Ekim 2009, Cumartesi 20:34
A A

Cumhurbaşkanlığı eski genel sekreteri Ali Baransel’in oğlunun düğünü için Ankara’ya gelen Süleyman Seba, düğün öncesi yaptığı açıklamada Hikmet Çetin'i Beşiktaş kulübü başkanı olarak görmek istediğini belirtti.

Çetin’in eski arkadaşı olduğunu vurgulayan Seba, "Sayın Hikmet Çetin değerli bir insan. Tabii ki, iyi bir Beşiktaşlı ve onu Beşiktaş başkanı olarak görmek isteriz. İsteğim benim gibi, tüm Beşiktaş camiasının Hikmet Çetin'i desteklemesidir. Kendisi benim eski dostumdur ve başarılı olacağına inanıyorum. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da sayın Hikmet Çetin, ben ve sayın Rahmi Koç biraraya gelerek konuyla ilgili olarak çalışma yapacağız” diye konuştu.

MURAT AKSU DA 'ÇETİN' DEDİ
Bu arada başkan adayı olabileceği sinyallerini daha önceden veren Murat Aksu da düğün öncesi yaptığı açıklamada, "Sayın Hikmet Çetin’in aday olup olmayacağını bilmiyorum. Bu konuda çalışmalar olduğunu biliyorum.

Ben de kendisiyle görüşeceğim. eğer Sayın Çetin aday olursa kendisiyle birlikte hareket edeceğim. Bu konudaki görüşmeyi İstanbul’da yapacağız ve ayın 15’inde net kararımı açıklayacağım" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;