Beşiktaş'a Rüştü müjdesi!

Beşiktaş'a Rüştü müjdesi!

18 Kasım 2009, Çarşamba 15:15
A A

Beşiktaş'ın 21 Kasım'da oynayacağı Fenerbahçe derbisi öncesi, Siyah Beyazlı takım bir yandan hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da sakat futbolcularından gelecek iyi haberleri bekliyor.

Takımın kalecileri Rüştü ve Hakan'ın hala hazır olmamaları teknik heyeti endişelendirirken, bu iki oyuncunun bugün kontrolden geçtiği öğrenildi. Kulüp doktoru Devrim Urgun, Rüştü'nün bugün topla birlikte çalışmalara başladığını ve belindeki ağrıların azaldığını vurguladı. Urgun derbi maçı öncesi önlerindeki iki günlük sürede Rüştü'nün ağrılarının artmaması halinde takımdaki yerini alabileceğini belirtti. Sol elindeki ödem sebebiyle antrenmanlara çıkamayan Hakan Arıkan'ın ise tedavi sürecinin devam ettiğini söyleyen Urgun, Hakan'ın bileğindeki ağrıların azalmaya başladığını ancak Fenerbahçe karşısında forma giyemeyeceğini açıkladı.

Beşiktaş'taki bir diğer sakat oyuncu olan Nihat Kahveci'nin bugün koşulara başladığı kaydedilirken, Nihat'ın istenilen düzeye henüz gelemediği ve onun da Fenerbahçe karşısında forma giyemeyeceği kaydedildi. Yaklaşık iki haftadır antrenmanlarda da yer almayan Nihat'ın tedavi sürecinin tamamlaması ve riske edilmemesi için derbi maçın kadrosunda düşünülmediği açıklandı.

ÖVÜNÇ ÖZDEM/İSTANBUL,(DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;