Beşiktaşlı taraftara yağmurluk

Beşiktaşlı taraftara yağmurluk

Galatasaray Kulübü, Beşiktaş ile Ali Sami Yen Stadı’nda yapılacak derbi maçı üstü açık tribünden izleyecek konuk taraftarlara, olumsuz hava koşullarını göz önüne alarak yağmurluk dağıtacak.
Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklamada, Turkcell Süper Lig’de 12 Eylül Cuma günü oynanacak karşılaşmada Beşiktaşlı taraftarların, her zaman olduğu gibi eski açık tribünde konuk edilecekleri hatırlatılarak, şunlar kaydedildi:
"Tribünün üstünü kapatma çalışmaları kulübümüz tarafından sürdürülmektedir. Tüm gayretlere rağmen Galatasaray-Beşiktaş karşılaşmasına, eski açık misafir tribün kısmının kapatılması çalışmaları sonlandırılamamıştır. Bu maçı misafir tribününde takip edecek Beşiktaşlı dostlarımıza, hem bu maçın hatırası olarak, hem de olumsuz hava koşullarından etkilenmemelerini sağlamak amacıyla, tribün girişi sırasında kapüşonlu yağmurluk dağıtımı yapılacaktır."
Açıklamada, "Umuyoruz ki Galatasaray ile Beşiktaş arasında Ali Sami Yen Stadı’nda oynanacak bu karşılaşma, iki kulübün süregelen dostluklarının pekiştiği bir futbol karşılaşması olarak tarihteki yerini alacaktır" ifadesi de yer aldı.