Beşiktaş'ta Ronaldinho hareketliliği

Beşiktaş, sezon başında dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Ronaldinho'yu kadrosuna katmak için girişimlerde bulunmuş, ancak rakam konusunda anlaşma sağlanamayınca, görüşmeler yarıda kalmıştı. Ronaldinho transferi konusunda bugün ilginç gelişmeler yaşandı

23 Kasım 2013, Cumartesi 14:20
A A

Beşiktaş adına Brezilya'da çalışmalar yapan menajer Ayhan Yeşilbaş, Brezilyalı yıldız futbolcu ile kendi evinde özel bir görüşme yaptıklarını ve Ronaldinho'nun devre arası transfer döneminde Beşiktaş'a gelmeye sıcak baktığını söyledi.

'BANA GÖRE BU İŞ BİTTİ'

Basına yansıyan rakamların dışında, orta yol bulduklarını da belirten Ayhan Yeşilbaş, "Anlaşmaya çok yakınız. Hafta ortası Türkiye'ye döneceğiz. Sonrasında bu transferle ilgili her şey netleşecek. Bana göre Ronaldinho Beşiktaş'ta diyebiliriz" dedi.

Ancak Beşiktaş'tan yapılan açıklamada, Ronaldinho ile transfer  görüşmesi yapıldığı yönündeki haberler hakkında, "Son günlerde basın yayın organlarında kulübümüz adına Brezilyalı futbolcu Ronaldinho ile görüşmeler yapıldığı şeklindeki haberler asılsızdır" ifadeleri kullanıldı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;