Beşiktaş'ta yeni kaptan Fernandes

Avusturya'da kampta bulunan Beşiktaş'ta İbrahim Toraman "kaptanlığı bıraktığını" açıkladı. Teknik direktör Slaven Bilic de Toraman'ın bu kararı üzerine kaptanlığı Manuel Fernandes'e verdi

25 Temmuz 2013, Perşembe 10:51
A A

Avusturya'da sezona hazırlanan Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Toraman, "Takım kaptanlığını bıraktığını" söyledi.

İbrahim Toraman, Azerbaycan'ın Simurq takımıyla oynanan ve 2-1 siyah-beyazlı ekibin kazandığı hazırlık maçının ardından yaptığı açıklamada "Kampın ikinci etabının başlamasıyla teknik direktörümüz ile kaptanlık konusunda ufak bir görüşmemiz oldu. Teknik direktörümüz kaptanlık için 3 arkadaşımızın üzerinde durduğunu ve yeni bir yapılanmaya gideceğini belirtti. Bu isimlerin de daha çok oynayan arkadaşlarımız olacağını ifade etti. Ben de benim için bu durumun bir problem olmayacağını açıkladım'' diye konuştu.

Geldiği ilk günden bu yana takımın liderinin Manuel Fernandes olduğunu belirten Hırvat teknik adam Slaven Bilic de İbrahim Toraman'ın bu kararının ardından pazu bantını Portekizli yıldızın takmasına karar verdi.

NTV Spor

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;