Beşinci kattan ölüme atladı

İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, prostat kanseri olan ve son dönemde dayanılmaz ağrılar çektiği belirtilen 78 yaşındaki Yakup Şentürk, iddiaya göre, girdiği bunalım sonucu 5'inci kattan atlayarak yaşamını yitirdi

Salı, 01 Kasım 2011 - 00:34

Beşinci kattan ölüme atladı

 Yükselen Apartmanı’nın 5’inci katında eşi, oğlu ve geliniyle birlikte yaşayan işçi emeklisi 78 yaşındaki Yakup Şentürk, yaklaşık 3 ay önce gittiği hastanede prostat kanseri olduğunu öğrendi.

Bu nedenle bir süredir bunalımda olduğu belirtilen Yakup Şentürk, iddiaya göre evin balkonundan kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine düşen Şentürk’ü yerde kanlar içinde görenler durumu, polise ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Acil yardım ekiplerinin kontrolünde Yakup Şentürk’ün olay yerinde öldüğü belirlendi. Evde yapılan incelemede herhangi bir intihar notuna rastlanmadığı kaydedildi. Yakınları, Yakup Şentürk’ün son günlerde dayanılmaz ağrılar çektiğini söylediğini belirtti, gözyaşlarına boğuldu. Yakup Şentürk’ün 12 yıl önceki Marmara depreminde bir torununu ve kızını kaybettiği ve İzmir’e oğlunun yanına yerleştiği öğrenildi.

Kadir ÖZEN/İZMİR, (DHA)