Beyonce Kim Kardashian’ı taklit etmekle suçlanıyor

Eşi Jay-Z ile birikte turneye çıkan Beyonce, turne reklamında Kim Kardashian ve Kanye West’in birlikte oynadıkları klibi taklit etmekle suçlandı

13 Mart 2018, Salı 09:41
A A

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’nin rap şarkıcısı eşi Jay-Z ile ‘On The Run’ adını verdiği bir turneye çıktı. Ünlü çiftin turne reklamı için Kim Kardashian ve eşi Kanye West’i taklit ettiği öne sürüldü.

2013 yılında Kardashian, eşi Kanye West’in ‘Bound 2’ adlı şarkısının klibinde bir motosikletin üzerinde poz vermişti. Bu pozda Kardashian’ın çıplak olduğu görüşmüştü.

Şimdi Beyonce’nin de tıpkı Kardashian gibi çıplak bir şekilde eşi Jay-Z ile motosiklet üzerinde poz vermesi dikkat çekti.

İki çiftin motosiklet üzerindek, pozları sosyal medyada kıyaslandı. Çoğunluk Kardashian ve Kanye West’in klip sahnelerini daha başarılı buldu.

Bu taklit, Beyonce ve Kardashian’ın aralarının açık olduğu bilindiği için magazin basınının gündemine geldi.

Daha önce yakın arkadaş olan Jay-Z ve Kanye West’in aralarının açılmasında eşlerinin birbirlerini istememesinin neden olduğu öne sürülmüştü.

Beyonce ve Kardashian, Hollywood partilerinde ve moda etkinliklerinde birbirlerini görmezden gelmişlerdi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.