Önceki Fotolar

Beyonce'nin 5 bin dolarlık çantası

Son zamanlarda şarkıları kadar stiliyle de olay olan Beyonce'nin geçtiğimiz gün katıldığı davette kullandığı çantası büyük ses getirdi. Ufak boyutuyla kombinde bile gözden kaçan çantanın fiyatı 5 bin dolar yani 18 bin TL değerinde. İşte o çanta... 

20 Ekim 2017, Cuma 12:09
A A

Beyonce zümrüt yeşili elbisesi ve dolar şeklindeki çantasıyla, Jennifer Lopez ise kırmızı elbisesi ve performansıyla geceye damga vurdu.  

New York'ta önceki gün TIDAL X: Brooklyn adında özel bir bağış gecesinde, davetin en dikkat çekici ismi Beyonce oldu. (Fotoğraf: Getty Images)

36 yaşındaki şarkıcı Walter Mendez tasarımı zümrüt elbisesini pırlantalarla kaplı dolar şeklinde bir çanta ile tamamladı.  

10 bin 263 Swarovski taşla kaplı Alexander Wang x Judith Leiber ortak tasarım çantanın değeri ise 4 bin 995 dolar yani ortalama 18 bin TL.   

JENNIFER LOPEZ DANSIYLA...

JENNIFER LOPEZ DANSIYLA...

Bağış gecesinde Stevie Wonder, Jennifer Lopez, DJ Halhal, Iggy Azalea ve Cardi B, sahne aldı. Ateş kırmızı bir elbise ile sahneye 48 yaşındaki JLo ise performansıyla geceye damga vurdu.  

  Gecenin bir diğer sürprizi ise Will Smith'in kızı Willow Smith'in akustik bir gitarla sola performans sergilemesiydi. Yaza Despacito şarkısı ile damgasını vuran Luies Fonsi de Hollywood'un artık aranan bir şarkıcısı olduğunu gösterdi.