Beyonce'nin sırrı ortaya çıktı

Meslek hanesine müzisyenlik dışında girişimciliği de rahatlıkla ekleyebileceğimiz Beyoncé, ünlü '22 Gün Diyeti' işine girdi ve antrenörüyle ortak oldu

05 Şubat 2015, Perşembe 10:34
A A

Meslek hanesine müzisyenlik dışında girişimciliği de rahatlıkla ekleyebileceğimiz Beyonce, ünlü '22 Gün Diyeti' işine girdi ve antrenörüyle ortak oldu.

ABD'li ünlü müzisyen Beyonce ve eşi Jay-Z, 2013 kışında 22 günlük bir vegan diyetine başlamışlardı. Egzersiz fizyolojisi üzeriene çalışmalar yapan antrenörü Marco Borges'le birlikte çalışan ikili, aldıkları sonuçtan birhayli memnun kalmış olacaklar ki, Borges'le işbirliği yapmaya karar verdi.

KAPIYA KADAR öĞüN GETİRİYOR Eve teslim bir vegan girişimi olan ve tamamen bitkisel bazlı bir beslenmeye yönelik '22 Gün Diyeti' adındaki program, normal beslenme alışkanlığını kırmak için gereken sürenin 21 gün olduğunu söylüyor. 22. gün ise yeni alışkanlığın edinilmesi için doğru başlangıç zamanı... Bu yüzden değişim döneminde kişinin diyetinden vazgeçmemesi için kapıya kadar öğün getiriyor. Her bir mönünün fiyatı da 10-16 dolar (yaklaşık 24-34 TL) arasında değişiyor.

'BUNU İNSANLAR BİLMELİ' 22daysnutrition.com sitesini de hayata geçiren Beyoncé, 'Bunu kitlelere tanıtmak gerektiğini düşündüm. Marco, hayatımda gördüğüm en enerjik insan. Bu yüzden onun sağlıklı yaşam tarzını insanlara göstermek istiyorum. Doğru seçimler yapılması için motivasyon şart. Yapmanız gereken tek şey denemek… Onunla işbirliği yapacağım için çok heyecanlıyım' diyor.