Bilica'dan garip açıklama!

Beşiktaş derbisinde penaltı noktasına ayağıyla çukur açan Bilica, yaptığı hareketin Bobo'nun dikkatini dağıtmak için yapmadığını söyledi

Bilica'dan garip açıklama!

Medyaya "Takımıma avantaj sağlamak ve Bobo’nun dikkatini dağıtmak için penaltı noktasını eşeledim" şeklinde yansıyan ifadelerin gerçeği yansıtmadığını, bu konuda herhangi bir açıklama da yapmadığını bildiren Fenerbahçeli futbolcu, "Bobo’nun penaltı atışı esnasında dikkatini dağıtmaya yönelik penaltı noktasını kazdığım yönündeki haberler tamamen yalan.

Ben kimseye böyle bir açıklama yapmadım. Yaptığım hareket Bobo’nun dikkatini dağıtmaya yönelik değildi ve ben kimseye bu şekilde bir açıklama yapmadım. Benim ağzımdan bu tür haberlerin yapılması beni çok şaşırttı ve üzdü. Ben hiçbir şekilde kimseye böyle bir açıklamada bulunmadım" dedi.

BİLİCA'YA CEZA YOK

Bilica, Habertürk Gazetesi'nin haberinde, maç içinde yaptığı hareketin Bobo'yu etkilemek için yaptığını söylemişti.

Şu anda sadece Kasımpaşa maçını düşündüklerini kaydeden Fenerbahçeli futbolcu, şunları kaydetti: "Bizim şu an sadece Kasımpaşa maçına dikkatimizi vermemiz gerekiyor.

Şampiyonlukla ilgili yaşanacak gelişmeler ve rakiplerimizin ne yaptığı bizi ilgilendirmemeli. Bizim yalnızca kazanmamız ve gerisini unutmamız gerekiyor.

Çünkü şampiyon olmak için önümüzdeki her maçı kazanmalıyız. Hedefimiz galibiyet. Ligdeki ilk maçın skoru ne olursa olsun bu maçı kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz. Bizim için bu maç önemli ve bu saatten sonra sadece kazanmak istiyoruz."