Bilim açıkladı Meghan Markle en çekici kraliyet prensesi!

İngiliz estetik cerrah Dr Julian De Silva, kraliyet ailesinin prenseslerinin güzelliklerini altın oran hesaplarıyla masaya yatırdı. Çıkan sonuçlara göre ideal güzelliğe en yakın ve en çekici prenses Meghan Markle. 

07 Mart 2018, Çarşamba 09:57
A A

Antik Yunan döneminden beri insan yüzünün güzelliğini ölçmekte kullanılan, Leonardo Da Vinci'nin resim ve heykellerinde karşımıza çıkan altın oran İngiltere Kraliyet Ailesi'nin prenseslerinin yüzüne işte böyle yansıdı...

Meghan Markle

Meghan Markle

Prens Harry ile evlenmesine sayılı günler kalan Amerikalı oyuncu Meghan Markle listenin başında yer alıyor. �.4'le birincilik kürsüsüne yerleşen Meghan Markle'ın burnu �.5 puan alacak kadar mükemmel. 

Kate Middleton

Kate Middleton

Cambridge Dükü Prens William'ın eşi Düşes Kate Middleton �.8'le ikinci sırada yer alıyor. Burun ve dudakları arasındaki mesafe mükemmele yakın olan Kate Middleton'ın gözlerinin konumu da neredeyse ideal. 

Zara Phillips

Zara Phillips

Zara Phillips, Kraliçe Elizabeth'in torunu ve Prenses Anne'in kızı. Zara Phillips �.6'yla 3. sırada yer alıyor. Dr Julian De Silva'ya göre çok güzel bir kadın olan Zara Phillips'in puanları göz mesafesi ve çenesi yüzünden düşüyor. 

Prenses Beatrice

Prenses Beatrice

Prenses Beatrice, Prens Andrew ve Sarah Ferguson'ın büyük kız. Prenses Beatrice'in altın oranı �.7. Dr Julian De Silva'ya göre burun şeklinin güzelliğinden dolayı yükselen puanı çenesi için tüm prensesler içinde en düşük orana sahip. 

Prenses Eugine

Prenses Eugine

Prenses Eugine, Prens Andrew ve Sarah Ferguson'ın küçük kızı ve Prenses Beatrice'in kardeşi. Prenses Eugine y.3'le 5. ve son sırada yer aldı. Dr Julian De Silva'ya göre Eugine'i son sırada bırakan dudaklarından aldığı h.3'lük oran.