Binbir suratlı Türk yine yakalandı!

Almanya'daki Popstar yarışmasına girmek için her yola başvurdu, yine yakalandı. 6 senedir direnen Menderes, kapıdan kovulsa bacadan giriyor

Binbir suratlı Türk yine yakalandı!

Almanya'daki RTL kanalında düzenlenen ‘Almanya Süper Starını Arıyor' ses yarışmasına 2004'ten bu yana aralıksız her yıl katılan 24 yaşındaki Menderes Bağcı, yine jüri engelini aşamadı.

Yarışmayı yöneten ünlü prodüktör- Alman programcı 55 yaşındaki Dieter Bohlen’in her defasında beğenmediği ve “Artık seni bu yarışmada görmek istemiyorum” dediği Menderes Bağcı, yine pes etmedi. Dün gece yayınlanan programda Dieter Bohlen’in sözlerine rağmen Menderes yine yarışmacı adayı olarak geldi. 

'KENDİMİ İSPATLAMAK İSTİYORUM'

Geçmiş yıllardaki görüntülerinin aksine kravatlı, gözlüklü, uzun saçlarını şapkayla gizleyerek imaj değiştirdiği görülen Menderes Bağcı, Dieter Bohlen tarafından yine tanınırken diğer jüri üyelerinden geçer not alamadı. Menderes Bild gazetesine, “Ümit ederim jüri üyeleri beni tanımaz. Bohlen’den korkmuyorum. Yapabileceklerimi ispatlamak istiyorum” derken hemen tanındığı görüldü.

Yarışmaya katılan diğer Türk genci Sinan Öztürk ise, jüri tarafından beğenilirken finallere kalmayı başardı. Öztürk salon çıkışında sevincini siyahi arkadaşı ile kutladı.

İhsan DÖRTKARDEŞ/ (DHA)