'Bir anlık gaflete düştüm'

Konya'da eşini hastaneye götürdüktün sonra, iddiaya göre parası bitince yardım istemek için girdiği tuhafiyecide kasadaki 350 lirayı çalan sol kolu olmayan 20 yaşındaki Ramazan K., polis tarafından güvenlik kamerası görüntüsü sayesinde yakalandı. Hırsızlıktan poliste 21 kaydı bulunan Ramazan K., "Bir anlık gaflete düştüm çok pişmanım" dedi

25 Kasım 2012, Pazar 18:28
A A

Olay, 13 Kasım Salı günü merkez Selçuklu İlçesi Yazır Mahallesi’nde meydana geldi. Konya’nın Kulu İlçesi’nde oturan ve geçirdiği kaza sonucu sol kolu dirseğinin altından kesik olan Ramazan K., rahatsızlanan eşini Konya’daki bir hastaneye getirdi.

İddiaya göre parası biten Ramazan K., yardım istemek için İsmail Eken’e ait tuhafiyeci dükkanına girdi. İş yeri sahibinin dükkanı kilitlemeden camiye gitmesini fırsat bilen Ramazan K., kasadaki 350 lirayı çaldı.

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüsünden kimliği tespit edilen ve hırsızlıktan 21 kaydı bulunan Ramazan K., gözaltına alındı.

Polisteki sorgusunda eşini hastaneye getirdikten sonra parasının kalmadığını söyleyen Ramazan K., "Bir anlık gaflete düştüm, çok pişmanım" dedi. Ramazan K. sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.


Hasan DÖNMEZ/KONYA, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;