Bir bu eksikti!

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'a dizi filmde oynaması için teklif geldi. Üniversitede okurken tiyatro oyunlarında rol aldığını söyleyen Süreyya Yalçın teklifi kabul ederse başrolde olacak

05 Aralık 2009, Cumartesi 05:00
A A

‘SÜREYYA'NIN HAYATI’

Bugün hayatta olmayan Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın gün geçmiyor ki, magazin sayfalarında boy göstermesin. Bikinileri, köpeği, eşleri, sık sık değiştirdiği sevgilileri, rüküşlüğü ve zenginliği ile sürekli gündemde. Süreyya Yalçın’ın bu çoook renkli hayatı sonunda yapımcıların da dikkatini çekti. Sosyetik güzele dizi filmde başrol oynaması için teklif geldi. Dizinin adı bile belli: ‘Süreyya’nın Hayatı’. Ama Süreyya Yalçın henüz kararını vermedi.

‘YETENEĞİM VAR' 

Süreyya Yalçın “Yurt dışında üniversitede okurkun tiyatro kulübündeydim. 4-5 kere sahneye çıktım. Oyunculuğu çok sevdim. Yeteneğim olduğunu söylediler. Zaten ben de buna inanıyorum. Ama çeşitli nedenlerden dolayı tiyatroya devam edemedim. İçimde ukde kaldı. Belki şimdi gelen teklifi kabul ederim. Neden olmasın. Tabii önce annem Ülkü Yalçın’a da sormam lazım. Zaten ailemi zor durumda bırakacak açık saçık sahnelerde asla oynamam” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;