Bir Demet itiraf

Demet Akbağ “Bir süre önce yeniden aşkı tatmak istedim, kalabalık yerlere gittim, olmadı. Sonunda anladım ki, en iyisi benim kocam” dedi

13 Ekim 2009, Salı 05:00
A A

Demet Akbağ, Zafer Çika ile 19 Eylül 1999’da İtalya Milano’da evlenmiş, Mayıs 2000’de oğlu Ali’yi dünyaya getirmişti.

İkili ilişkileri ve evlilik hayatını anlatan ‘Sen Harikasın’ dizisinde Güven Kıraç ile başrolü paylaşan Demet Akbağ geçtiğimiz günlerde çarpıcı bir itirafta bulundu. Demet Akbağ’ı dinleyenler hem şoke oldu hem de kahkahalarla güldü.

‘En iyisi benim kocam’
İşte Demet Akbağ’ın itirafı: “İlk aşık olma hallerimi düşündüm. Kalbimin nasıl çarptığını, nasıl heyecanlandığımı, gözlerimin içinin nasıl parladığını hatırladım. O duyguları yeniden yaşamaya çalışayım dedim. Bir kişiyi kafamda yaratıp ona karşı bir şeyler hissetmek istedim. Ama yapamadım. Karşıma çıkarsa belki olur diye kalabalık yerlere gittim. Yine olmadı. Gördüm ve anladım ki, en iyisi benim kocam”.

10 gün önce 10’uncu evlilik yıldönümlerini kutladıklarını söyleyen Demet Akbağ, “Evlendiğiniz kişiyle arkadaşsanız ne ala. Yoksa ‘Su bardağını ne güzel’ tutuyor dediğiniz adam, bir süre sonra size batmaya başlıyor. Karı-koca arkadaşsa, aşk bitse bile evlilik devam eder” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;