Bir eli yağda, diğer eli balda...

Bir eli yağda, diğer eli balda...

02 Ekim 2009, Cuma 16:31
A A

Oyuncu Cansel Elçin’in yönettiği ilk film olan ‘Kampüste Çıplak Ayaklar’ bugün vizyona girdi. Filmin önceki gece Maçka G-Mall Cinebonus’ta galası vardı. Galanın en ilgi çeken görüntüsü ise yönetmen Cansel Elçin'in filmin başrolünde oynayan sevgilisi Ezgi Asaroğlu ve bir zamanlar aşk yaşadığı Beren Saat ile birlikte poz verdiği andı.

Cansel Elçin ile Beren Saat ‘Hatırla Sevgili’ dizisinin çekimleri sırasında aşk yaşamıştı. Dizide Elçin ve Saat evli bir çifti oynarken, Ezgi Asaroğlu ise çiftin kızı rolündeydi. Cansel Elçin, Beren Saat’ten ayrılınca kızı rolündeki Ezgi Asaroğlu ile flört etmeye başlamıştı.

"Kıvanç benim rol arkadaşım"

Galanın en çok ilgi gören ismi Beren Saat oldu. Bülent İnal'la yeniden aşk yaşamaya başladıkları haberlerini yalanlayan güzel sanatçı, "Yok öyle bir şey. Bülent'le arkadaşız. Zaman zaman görüşebiliriz. Ama birleşme diye birşey yok" dedi. Beren Saat, adının Aşk-ı Memnu dizisindeki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile anılmasına da, "Artık lütfen. O benim rol arkadaşım. Onu da ne olur yapmayın" diye konuştu.

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;