'Bir gün Zlatan'ı alacağım'

Serie A son şampiyonu Inter'in başkanı Massimo Moratti, Barcelona kulübüne sattıkları İsveçli golcü Zlatan İbrahimoviç'i bir gün geri alacağını söyledi

'Bir gün Zlatan'ı alacağım'

Başkan Moratti, Barcelona’dan ayrılması gündemde olan İsveçli golcü Zlatan İbrahimoviç’in FC Inter’e geri döneceğine yönelik dedikodular için, "İsveçli büyük bir oyuncu. İyi oyunculardan kurulu, şampiyon bir takımımız var. Onunla şu anda ilgilenmiyorum. Ama bir gün onu alacağım" dedi.

"BALOTELLİ SATILMAYACAK"

İngiliz takımlarından Manchester City’nin başında bulunan eski FC Inter teknik direktörü İtalyan Roberto Mancini’nin Mario Balotelli ile ilgilenmesine yönelik ise Moratti, genç futbolcunun satılmayacağını açıkladı.

Bu arada tatilini Napoli’de sürdüren Mario Balotelli de yeni teknik direktör İspanyol Rafael Benitez hakkında bir televizyon kanalına açıklamalarda bulundu.

Balotelli, Benitez’in başarılı bir teknik adam olduğunu belirterek, "Liverpool’un oynadığı maçlardan bir kaç tanesini izledim. Onun oyun stili oldukça hoşuma gitti. Mourinho’nun yaptığını o da tekrar edebilir. Neden olmasın?" diye konuştu.

Adı Serie A takımlarından Napoli ile transfer dedikodularına karışan Balotelli, tatil için Napoli de olduğunu vurgulayarak, "Napoli’nin San Paolo Stadı’nı görmek istedim. Buradan Maradona gibi önemli bir oyuncu geçti. Burada olmak çok heyecan verici" ifadelerini kullandı.