'Bir kadına kapılmak istiyorum'

Beyaz, Esquire Dergisi'nin son sayısında bir zamanlar program da yaptığı yakın arkadaşı Kadir Çöpdemir'in sorularını yanıtladı. İşte Beyaz'dan aşk, kadınlar ve mutluluğa dair çarpıcı itiraflar...

29 Ekim 2009, Perşembe 05:00
A A

* “Özel hayatımı gözler önünde yaşamaktan hiç hoşlanmıyorum. Yalnızca özel hayat değil, siyaset ve din hakkında konuşmayı da sevmem. Konuşmam!”

* “Beni elinde tutabilecek, mizah gücüyle kendine hayran bırakabilecek, girdiğim bir ortamda ağzımı açık bırakabilecek kadınlarla olmaktan hoşlanırım. Ancak böyle olan her kadınla da ilişki yaşayacağım anlamına gelmiyor. Örneğin benim 5 kişilik bir arkadaş grubum var. Onlarla eğlendiğim kadar bir kadınla eğleneceğimi sanmıyorum”.

* “Belki günün birinde öyle bir kadın çıkar ki ona kapılırım. Keşke çıksa da kapılsam”.

* “Bir kadın beni mutlu bir biçimde değiştirecekse onunla tanışmak, hayatımın geri kalanını onunla geçirmek isterim”.

* “Evet yaşım ilerliyor. Ama hayatımda illa ki bir kadın olsun diye arayış içinde değilim. Olursa olur olmazsa olmaz. Ben böyle bekar da yaşayabilirim”. 

* “Hayat benim için de mükemmel değil ki. Benim de mutsuzluklarım var. Güzel bir evde oturuyorum, güzel arabam var. Ama bütün bunlar bir gün elimden gidebilirmiş düşüncesiyle yaşıyorum. Annemin sesini her gün duyuyorsam, TV programım iyi geçiyorsa, kendime zaman ayırabiliyorsam mutluyum”.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.