Biraz alışveriş biraz muhabbet

Ünlüler güzel havaları da fırsat bilip kendilerini açık hava alışveriş merkezkerine attı

12 Ekim 2009, Pazartesi 12:18
A A

Zehra 11 yaşındaHülya Avşar ve kızı Zehra çilingiroğlu geçtiğimiz akşam Kanyon'daydı. Gina'ya Zehra'nın doğum gününü kutlamak için gelen anne kıza Zehra'nın arkadaşları ve teyzesi Helin Avşar da katıldı. Keyifli geçen kutlama sonunda grup Kanyon 'dan ayrıldı.

önemli bir toplantım varA46 mağazasının ortaklarından, modacı Tuvana Büyükçınar hafta içinde Kanyon'daydı. Heyecanlı olduğu fark edilen Büyükçınar, çok önemli bir toplantıya gittiğini söyledi. Kameralara gülümseyen Büyükçınar daha sonra aracına binerek işlerinin başına döndü.

Benden gizli birşey almasınEski mankenlerden Neslihan Yavuzcan ve Metrocity'nin ortaklarından Yurdal Sert 'in eşi Ivana Hanım çok yakın iki arkadaşlar. Kanyon'a gelen ikilinin keyfi oldukça yerindeydi. önce yemek yiyen Yavuzcan ve Sert daha sonra birbirlerine alışverişte eşlik etti.

Arkadaşına doğumgünü alışverişi yaptıAralık derneği kurucularından Elif Dürüst de geçtiğimiz günlerde Kanyon'daydı. Bir arkadaşına doğum günü hediyesi almak için Kanyon'a gelen Dürüst, alışverişini tamamladıktan sonra ofisine döndü.

Niyet baş başa yemek ama...Seda Sayan ile eşi Onur Şan güzel havadan faydalanıp başa başa İstinye Park'a yemeğe çıktışar. Ancak Bej Cafe'de oturup uzun süre sohbet eden Seda Sayan ve eşi Onur Şan'a arkadaşlarıda eşlik etti.

Hayranları yalnız bırakmadıSayan eşi Onur Şan ile birlikte oturduğu esnada bazı hayranları fotoğraf çektirmek için ünlü isime yaklaştı. Hayranlarını kırmak istemeyen Sayan bol bol fotoğraf çektirip imza dağıttı.

Kızlar konuştu Onur dinlediSeda Sayan arkadaşlarına rastlayınca onlarla uzun süre sohbet etti bu sırada kız sohbetibi bölmek istemeyen Onur Şan sessiz sessiz oturdu.

"Kim bu yakışıklı?"Hanımın çiftliği" dizisinin çekimleri nedeniyle eşi Adana\'da olan Arzum Onan\'a artık oğlu Can eşlik ediyor. Onan, oğluyla önceki gün İstinye Park\'ta alışveriş yaptı.

Filip'le barışmamış Eski sevgilisi Filip Amran ile barıştığı haberleri gündeme gelen ancak bu böyle bir durumun olmadığını belirten Hande Ataizi de, önceki gün İstinye Park'taydı. Ataizi arkadaş grubuyla Bej Cafe'de uzun süre oturup sohbet etti.