Bitsin artık bu çile

Christoph Daum'un Fenerbahçe ile arasındaki sorunu bir an önce çözüp yardımcıları ile başka bir kulüpte yeni sezona merhaba demek istediği öğrenildi

Bitsin artık bu çile

Fenerbahçe’de Christoph Daum’un durumu bir türlü netleşmiyor. Daum’un her gün farklı farklı demeçleri televizyon ve gazetelerde yer alıyor, ancak Alman hoca sonradan bunları yalanlıyor.

Bu arada Christoph Daum’un kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye aldığı da öğrenildi. Kulüpte görevlerine son verilen yardımcıları ile beraber evinde hemen hemen her akşam toplanan Daum, bir yandan gelinen noktayı tartışırken diğer yandan ise önümüzdeki sezonun planlarını yapıyor. Fenerbahçe’den alması gereken tazminatta indirime razı olan, fakat hiç para almadan gitmeyeceğini de açık açık dile getiren Alman teknik adamın bu sorunu bir an önce çözüp yardımcıları ile başka bir kulüpte yeni sezona merhaba demek istediği öğrenildi.

6.4 milyon euroluk tazminatın yüzde 40’ına; yaklaşık olarak 2.5 milyon euroya evet demesi beklenen Christoph Daum, yönetimden bu yönde bir görüşme talebi bekliyor.

Alman teknik adamın bu sorunu bir an önce çözüp, yardımcıları ile başka bir kulüpte yeni sezona merhaba demek istediği öğrenildi