Blake Lively'den bir günde 7 kombin

Hollywood’un en iyi giyinen kadınlarından biri olarak gösterilen Blake Lively yeni filmi All I Sea is You’nun tanıtımı için katıldığı 7 programda 7 farklı kıyafet giydi! İşte hızına yetişilmeyen Blake Lively’nin çok konuşulan kombinleri…  

18 Ekim 2017, Çarşamba 15:06
A A

Hollywood'un stil ikoni aktrislerinden biri olarak görülen Blake Lively ne kadar yoğun bir hayatı olduğunu bir gün içerisinde 7 kıyafet değiştirerek kanıtladı!

Yeni filmi All I Sea Is You'nun tanıtım çerçevesinde röportajdan röportaja koşan Blake Lively önceki gün tam 7 kıyafet değiştirerek resmen rekor kırdı.

Günün finalinde kendisi gibi oyuncu olan eşi Ryan Reynolds ile birlikte filminin gala gösterimine katılan 30 yaşındaki Lively, güzelliğiyle de nefes kesti.

İşte Blake Lively'nin gün içinde tercih ettiği o kıyafetler...

Tepeden tırnağa sarı takımı ile günlük koşuşturmasına başlayan Blake Lively'nin bu bluz pantolon takımı Brandon Maxwell imzası taşırken, ayakkabıları Charlotte Olympia, takıları ise Lorraine Schwartz. 

Blake Lively'nin ikinci kombini straplez beyaz üstüne baskı detaylı elbise oldu! Elbisenin markası moda dünyasının efsanelerinden biri olan Oscar de la Renta.

İşte gün içerisinde Blake Lively'nin giydiği kombinlerden en çok konuşalan parça: Chanel takımı. 

Blake Lively'nin bir diğer favori parçası Christian Louboutin çizmeleri ve Bottega Veneta deri ceketi oldu. 

İşte Blake Lively'nin gün içerisinde değiştirdiği diğer kombinler...