Blok uzmanı Fürst, Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı, Alman voleybolcu Christiane Fürst'ü renklerine bağladı

Blok uzmanı Fürst, Fenerbahçe'de

Tecrübeli oyuncu, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı basın toplantı odasında düzenlenen imza töreninde, kendisini sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Takımın sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu’nun yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay da imza töreninde hazır bulundu.

Voleybol takımının antrenörü Jan De Brandt ile henüz görüşülmediğinin hatırlatılması üzerine Aydınlar, "Jan De Brandt ile önümüzdeki hafta görüşeceğiz. Şu anda hocamız Jan De Brandt" dedi.

FÜRST: HEDEFLERİ OLAN BİR TAKIMA GELDİM

Alman oyuncu Fürst ise Fenerbahçe’de oynayacak olmasının kendisi için büyük bir şans olduğunu belirterek, "Potansiyeli ve hedefleri olan bir takıma geldim. Taraftar potansiyeline sahip bir takım.

Bayan voleybol takımına büyük yatırımlar yapılıyor. Daha farklı teklifler de vardı. Daha büyük yatırımlar yapmış olmaları ve burada motivasyon olarak zorluk çekmeyeceğimi bildiğimden dolayı buraya geldim" ifadelerini kullandı.

YARIN SKOWRONSKA İLE İMZA VE SÜRPRİZ

Önce Sokolova, ardından bugün de Fürst ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe Acıbadem, yarın da İtalya’nın Scavolini Pesaro takımında forma giyen dünyaca ünlü Polonyalı voleybolcu Katarzyna Skowronska ile sözleşme imzalayacak.

Mehmet Ali Aydınlar, Skowronska ile yarın saat 15.30’da sözleşme imzalayacaklarını belirterek, "Yarın başka bir sürprizimiz daha olacak. Onu yarın söyleyeceğim" dedi.

2