Bonzai satıcılarına şafak operasyonu: 32 kişi gözaltında

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bonzai satıcılarına yönelik Fatih'te Mevlanakapı ve Yedikule bölgelerinde önceden belirlenen adreslere eş zamanlı şafak operasyonu düzenledi

03 Temmuz 2017, Pazartesi 07:29
A A
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Fatih'te Mevlanakapı ve Yedikule bölgelerinde bonzai satıcılarına yönelik eş zamanlı şafak operasyonu düzenledi. Operasyona özel tim ve helikopter de havadan destek verdi. Operasyona kapsamında polis ekipleri Şehremini Mahallesi Yayla Caddesi'nde bulunan 2 katlı tarihi eski eve baskın yaptı.

Operasyon sırasında özel tim polisleriyle eve baskın düzenlerken diğer polis memuru ise evinin penceresinden girdi. Evde uzun süre arama yapıldı. Polis ekipleri Mevlanakapı Mahallesi Aynalı Bakkal Sokağı'nda bulunan 4 katlı binanın bodrum katına da operasyon düzenledi. Operasyonda bir miktar esrar ile bonzai ele geçirildi.


 

EVDE ARAMA YAPILMASINA TEPKİ GÖSTERDİLER


Yayla Caddesi bulunan 2 katlı tarihi eski evde polis ekiplerinin aramaları sürerken ev sahibi evde arama yapılmasına tepki gösterdi. Öte yandan gözaltına alınan şüpheliler Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;