Börü 2. Bölüm izle: Börü 3. bölüm fragmanı geldi mi

Börü 2. bölüm dün akşam Star TV ekranlarında izlendi. Dizinin son bölümü yayınlandıktan sonra Börü 3. bölüm fragmanı geldi mi gelmedi mi? Merak edilmeye başladı. Börü'nün 2. bölümünde Kaya'nın, psikiyatrist ile diyalogu sahneye damgasını vurdu. Kaya'nın geçmişiyle ilgili anlattıkları tüyleri diken diken etti. Aynı zamanda ÖH ve PÖH timlerinin Mardin'in kırsalında "Bahoz" kod adlı bir terörist elebaşını naklederken başlıyor. İşte Börü 2. bölüm ve 3. bölüm fragmanından ayrıntılarıyla son bilgiler...
 

08 Mart 2018, Perşembe 10:05
A A
Börü 2. bölüm yayınlandı. Hemen ardından ise Börü 3. yeni bölüm fragmanı geldi mi diye aratılmaya başladı. Türkiye'nin ilk 6 bölümlük dizisi olan aynı zamanda final bölümü de sinemada olacak olan Börü, salı akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor. Börü'nün son bölümünde JÖH ve PÖH timlerinin Mardin'in kırsalında "Bahoz" kod adlı bir terörist elebaşını naklederken başlıyor. Zırhlı konvoyun başına gelecekler, timdeki herkesi feci bir tehlikeye atmak üzeredir. 

BÖRÜ 2. BÖLÜM

Börü 2. bölüm diziye başlamadan önce ekranda çıkan "Bu seri gerçek olaylar ve kahramanlardan ilham alınmıştır. Bazı adlar, durumlar ve yerler; kurumlara ve bireylere saygımızdan ötürü değiştirilmiştir. Öykümüz vatan aşkı uğruna kendini hiçe sayan tüm güvenlik güçlerimizin kutsal hatırasına ithaf edilmiştir." notu dizinin heyecanını ikiye katlıyor adeta...

BÖRÜ SON BÖLÜM İZLE

TERÖRİST BAHOZ'UN NAKLİ

Bahoz adlı teröristin naklı sırasında gerçekleşen çatışmada teröristin Asena'ya sarfettiği sözler Asena'yı sinirlendiriyor. Onu öldürmekten vazgeçiyor. Aynı zamanda Börü ile teröristleri çatışması izleyenleri büyük bir heyecan yaşatıyor.


KAYA ARKADAŞLARINA GÜVENMEYE ÇALIŞIYOR

Time yeni katılan çömez Kaya ise acılarını timden saklamakta ısrarcı olmasına rağmen, hayatını emanet ettiği kardeşlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda olduğunu anlamaya başlıyor. Börü artık Kaya'nın ikinci ailesi oluyor. 

BÖRÜ 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 

Büyük bir heyecanla izlenen Börü 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Börü 3. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haber sitemizde bulabileceksiniz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;