Boşanmak isteyen karısını sokak ortasında bıçaklayarak öldürdü

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, sabah işe gitmek için yola çıkan bir kadın, ayrılmak üzere olduğu kocası tarafından sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü. 2 çocuk annesi kadının, gece polisi arayıp "Kocam kapıma dayandı" diyerek yardım istediği, polisin ise adamı bulamayınca oradan ayrıldığı ortaya çıktı

12 Ocak 2017, Perşembe 13:11
A A
Balıkesir'in Edremit ilçesinde, 38 yaşındaki 2 çocuk annesi Aygün Y., boşanma davası açtığı 46 yaşındaki eşi B.Y. tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
 

GECE KAPISINA DAYANMIŞ


Dün saat 22.30 sıralarında polisi arayan Aygün Y., kendisini aldattığı için boşanma davası açtığı, bir süredir ayrı yaşadığı eşi B.Y.’nin Camivasat Mahallesi'ndeki bir apartmanın üçüncü katında bulunan evinin kapısına dayandığını belirtip, yardım istedi. Söz konusu adrese gelen polis ekipleri, B.Y.’yi bulamayınca oradan ayrıldı.
 

AYNI APARTMANDAKİ KARDEŞİNİN EVİNE GİRİP PUSUYA YATMIŞ


Ancak, aynı apartmandaki erkek kardeşinin evine girdiği ve geceyi burada geçirdiği belirlenen B.Y., iddiaya göre eşinin evden çıkmasını bekledi. Sabah evinin yakınında, garson olarak çalıştığı lokantaya gitmek için evden çıkan Aygün Y.’nin apartmanda önünü kesen B.Y., barışmak istediğini söyledi. Aygün Y. ise boşanma davası açtığı eşinin bu teklifini geri çevirdi.

EKMEK BIÇAĞINI DEFALARCA SAPLADI, SONRA KAÇTI


Sinirlenen B.Y., kardeşinin evinden aldığı ekmek bıçağını, apartmanın önünde iki çocuğunun annesini karnına rastgele saplamaya başladı. Kanlar içinde kalan Aygün Y. yere yığılırken, B.Y. koşarak kaçtı. Komşularının haber vermesi üzerine gelen ambulansla Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Aygün Y., doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Polis, olayın ardından B.Y.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;