Bu adam kız arkadaşının başka erkeklerle olmasını onaylıyor

Biz editör masasında Adam Gillet’a ‘yılın en rahat erkeği’ ismini taktık. Çünkü onun hikayesi biraz ilginç. Her şey 22 yaşındaki kız arkadaşı Beatrice Gibbs’in ondan ayrılmak istemesi ile başlamış.

16 Şubat 2017, Perşembe 06:19
A A

Beatrice Gibbs, yaklaşık 1 yıl önce Adam’a SMS ile ayrılmak istediğini söylemiş. Sebep olaraksa başka erkeklerden de hoşlandığını belirtmiş. Eğer ayrılmazsa bu ilişkinin sonunun bir aldatma ile biteceğini de eklemiş.

Bu mesajın ardından Adam ve Beatrice konuyu detaylı konuşmuş ve Adam bu ilişkinin tek tarafı açık bir şekilde devam etmesini kabul etmiş.

Buna göre Beatrice nereye ve kime gittiğini söylemek şartıyla, istediği kişi ile birlikte olabiliyor, istediği saatte eve gelip-gidebiliyor. Tersine 27 yaşındaki Adam ise aynı özgürlüğe sahip değil ve tek eşli yaşamaya devam ediyor.

Beatrice bu konuda kendini şöyle savunuyor; “Adam’ı çok seviyorum. Ama kendimi sadece tek erkeğe adamak için hazır hissetmiyorum. Onu aldatmak yerine bu sebeple ayrılmak istediğimi söylediğimde bu tip bir yaşam önerisi ondan geldi. Tek şartı ise kimle ve ne zaman birlikte olduğumu ona söylememdi”.

Beatrice söyle devam ediyor, “Bu benim için harika bir durum. Sevdiğim bir adam var. Ayrıca başka erkeklerle de eğlenebiliyorum. Böyle gecelerin ardından eve döndüğümde Adam ile karşılaştığımda kendimi biraz kötü hissedebiliyorum. Bunu kabullenmenin onun için zor olduğunu biliyorum ama ilişkimizin devam edebilmesi için bu gerekliydi”.

Bir hırdavat dükkanında çalışan Adam ise, “Beatrice’i çok seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum. Onun eğleniyor olduğunu bilmek hoşuma gidiyor. Ben başka kadınlarla birlikte olmayı düşünmüyorum. Böyle bir şey yapsaydım Beatrice bundan mutlu olmazdı” diyor.

Adam ayrıca, “İlk başlarda kıskançlık hissediyordum. Hatta ilk kez başka erkekle beraber olduğunda kıskançlıktan çıldırdım. Sonunda duygularım ile barışmayı öğrendim. Şimdi bana herşey normal geliyor” dedi.