Bu canlı yayını kaçırmayın!

İnternette kendi işinizi kurup, geliştirmek için nereden başlamalı? Cevabı canlı yayında veriyoruz!

27 Ağustos 2014, Çarşamba 00:01
A A

Türkiye'de kendi internet şirketini kurmak, büyütmek ve yatırım almak isteyen girişimcileri destekleyen çok özel bir yapı olan eTohum'un kurucusu Burak Büyükdemir bu hafta CHIP Online'ın Canlı Yayın konuğu oluyor!

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir pazar yeri olan eTohum'u tanımak, destek almak ve kafanızdaki soruları sormak istiyorsanız bu haftaki Canlı Yayınımızı kaçırmayın!

İletişim altyapısı Vodafone 3G ile sağlanan CHIP TechTalk Canlı Yayınlarında her zaman en sıcak gündemi ekranlarınıza taşıyoruz. 27-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve en iyi girişimcileri en iyi yatırımcılarla buluşturacak olan Startup İstanbul öncesi bu konuda bilgi sahibi olmak ve destek almak isteyen herkes bu Canlı Yayını seyretmeli!

27 Ağustos 2014 Çarşamba günü saat 13:00 da eTohum ofisinden gerçekleştireceğimiz CHIP TechTalk canlı yayınını kaçırmayın. Her zaman olduğu gibi Canlı Yayınımız www.chip.com.tr adresinden veya CHIP Online Facebook sayfasında izlenebiliyor. Görüşmek üzere!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;